Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy nemetorszagban...

Igaz, hogy nemetorszagban szabalyozva van Km-re levontva, hogy mennyit kozlekedhetsz egy evben a sajat autoddal?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy rokontol, aki azzal takarozik, hogy azert nem tud jelenleg hazajonni mert nemetorszagban szabalyozzak, hogy az autoddal hany ezer km-ert tehetsz meg egy ev alatt. Ha igen akkor ez a biztositassal dugg ossze, vagy mi a szosz?

Koszi elore is!



2016. júl. 20. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ott, másutt is.

A tulajdonos/üzembentartó szabályozza.

2016. júl. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen , szabályozva van. A tulajdonos, majd a rokon szellemi képességéhez mérik a km-t.

Már ha tudsz "DUGG_ni".

2016. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen es aki napi 50 km-ernel tobbet megy azt helyben fejbelovik.


A biztositas kotesnel valoban kerdezik mennyi lesz az eves km futas, mert a dijat meghatarozza. En 20ezerre kotottem es jelenleg 21ezer folott vagyok. Es? Attol, hogy tulleped meg nem omlik ossze a vilag, az ismerosod jo nagy b@lfasz mar bocs....kb 5000 km-enkent valtozik a dija, tehat attol, hogy en par ezerrel tobbet megyek, nem fog szolni a kutya sem.

2016. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a biztosításban lehet ilyen kikötés, de ott te választod meg a Km-keretet, és ha ezt túlléped, akkor - értelemszerüen - nö az éves biztosítás összege, de ettöl függetlöenül mehetsz többet is, csak akkor többet is fizetsz.
2016. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lízingelt autónál szokott lenni egy határ, hogy egy évben mennyi futást fogadnak el. Hatúlléped, fizetned kell érte valamennyit. De azt hiszem, a rokonod nem akar hazajönni, ennyi. Ilyen állatságot amúgy még sosem hallottam.
2016. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es az erdemtelen valaszokat is. Kulonoskepp azt, aki az egyetlen felre potyogesemet kiemelte. Nem engem minosit. Az, hogy feltettem ezt a kerdest talan az en hibam, en naiv buta liba azt hittem, hogy ez az oldal lenyege. :)) de naiv vagyok .. Egyebkent igen, lizinges autorol van szo.
2016. júl. 20. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor beletrafáltam, látod. A lényeg, hogy nem nem szabad, csak valami felárat kérhetnek a km túllépésért.
2016. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A rokonod nem akar jönni hozzád és mondott egy ostoba kifogást.

Na, így már érted.

2016. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!