Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi szakértők és elektronika...

Kocsi szakértők és elektronikai zsenik?

Figyelt kérdés

Na az adott téma az lenne hogy van egy 1998-as Honda Civic sedanom, és ebbe a műszerfal és a rádióbetét elhelyezkedése ilyen:

[link]


És nagyon szeretném lecserélni vagy át alakítani ilyenre mint a 2000-res Civicecbe van, mivel szeretnék majd belehelyezni egy Pioner DVD-s fejegységet

[link]


Cél ez lenne: [link]

csak hát nem vagyok benne biztos hogy át lehete e ilyenné alakítani az enyémet, ha át lehetne az nagyon jó hír lenne a számomra



2016. júl. 20. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kérem a kedves fórumozókat hogy ne írjanak leugató hozzá szólásokat :/
2016. júl. 20. 13:32
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem át lehet alakítani. Ha ugyan olyan a formája a középkonzolnak, akkor elég lenne csak azt kicserélni, bár ahogy nézem az újabb Civic és a DVD-s Civic középkonzolja sem teljesen ugyan az. Rosszabb esetben szerintem műszerfal csere az újabb Civicre, és aztán beletenni azt a DVD-s középkonzolt.
2016. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az nem baj hogy az újabb Civicnek tekerős a fűtés szablyzó konzolja?


Az enyém így néz ki kiszerelve:

[link]

[link]


És az újabb Civic-nek meg ilyen:

[link]

[link]

2016. júl. 20. 15:21
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Kereshetsz 2DIN-es beépítőkeretet, de sok reményt nem fűznék a dologhoz, nem tudom hogy mennyire lehet egyszerűen megoldani a dolgot.


Az elektronika áthelyezése nem probléma, inkább a mechanikus alkatrészeknél van a gond. Bolti megoldás nem hiszem hogy van, ez inkább otthoni kreativitást/kézügyességet kíván.


Esetleg rakjatsz 1DIN-est aminek kinyíló monitorja van.

2016. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát az 1Dines aminek monitorja van az már nekem is megfordult a fejembe, de viszont az nem tetszik :/

ez a 2Dines kellene, valahogy csak meg lehetne oldani ezt hogy a fűtéskonzol is olyan legyen mint a 99-es Civiceckbe :)

2016. júl. 22. 12:11
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

Kaaztniilag mi a különbség a 2 között? Ahogy már írták, lehet hogy átépíthető a 2müszerfal, bár meglepődnèk ha minden passzolna.


Az segítene ha találnál valakit aki már megtette vagy pedig a 2 kocsit egymás mellé tennéd és úgy hasonlítanád össze szétszedett középső konzollal

2016. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kasznilag is ugyan az :) csak lényegébe ez különbözik :)
2016. júl. 22. 12:27
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:
Végülis egyik sem digit klímás, kell egy szétrohadt donor és lesz ami lesz :D
2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na hát azért egy szétrohadt donornak is meglenne az ára :D

Valamilyen elektronikai zseni csak megtudná oldani :)

2016. júl. 23. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egész magnós részt átlehet építeni bele, mert passzol. Szerezned kell egyet, a tiédből kiszereled, a másikat beteszed és kész. Utánna már beletudod tenni a 2 DIN-es fejegységet.
2016. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!