Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Vitara-Opel Astra-Mitsu...

Adathor kérdése:

Suzuki Vitara-Opel Astra-Mitsubishi Lancer. Egy árban vannak, más-más felszereltséggel. Ti melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

#Opel #Suzuki.mitsubichi
2016. júl. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, de ezek új autók ? A Vitara SUV szerű, a másik kettő vagy lépcsőshátú, vagy ötajtós. Neked mi a célod vele ? Jársz néha rossz utakon, fájós a hátad, sportosan szeretsz vezetni ? Számít a felszereltsége ? Ne haragudj, de ennyiből nem lehet eldönteni, mit vennék pl. én.
2016. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szalonból ,0 kn-rel.

Városi használat.

2016. júl. 20. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszereltség függő.
2016. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Opelt nem szeretem, ezért azt biztos nem vennék, még ha jó is. A Suzuki és a Lancer is megbízható, jó konstrukció, a Lancer kiforrottabb. Annyi a felszereltsége, ami feltétlenül kell, de mint a legtöbb japán, elég puritán. Én azt venném, bár csábító a Vitara újszerűsége.
2016. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!