Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul az auto. Tipp?

Nem indul az auto. Tipp?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Valami oknal fogva lemerult az akkumulatorom,valoszinuleg azert,mert fennthagytam a hutest negyed oran keresztul.Be lett bikázva,jo volt,hazaertem,leallitottam es azota nem indul.Kivillan sargan az akksi es ennyi.Koszonom elore is.:) Renault megane 1 1998evjarat

2016. júl. 23. 22:55
 1/5 anonim válasza:
Nincs töltésed. Ennek is 1001 oka lehet.
2016. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha teszek bele desztillaltvizet es feltoltom az rendbeteheti?
2016. júl. 24. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs töltés, rengeteg oka lehet, hogy mi szívta le az akksit. Lehet, hogy a generátorod is tropa és nem töltött...

Először próbáld meg egy másik akksival (kérj egy jó havert aki gyorsan kikapja). Ha azzal jó, beindul, akkor töltsd fel az akksit. Ha megint lemerül, akkor nézz rá arra a generátorra :)

2016. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megprobalom feltolteni estere felteszem a toltot aztan hadd lassuk.:) nem akarok en mostmar pluszba kolteni erre a kocsira,dogok kolteni most eleget.:) nagyonszepen koszonom a valaszt,ment a zold kez :)
2016. júl. 24. 00:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát...Kapott bele egy uj akksit ,egy darabog elmentem vele es osszefosta magat.Nemhiszem el hogy az akksi problema lesz,valoszinu akkor a kabel letestel,esetleg generator hiba.Meg mindig varom az otleteket,tippeket,kezdem mocsokmod unni.Ugyanitt renault megane 1 elado szaz rugoeet az viszi aki akarja...:D
2016. júl. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!