Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvételre lenne egy honda...

Tamerlan01 kérdése:

Megvételre lenne egy honda tact kismotor 40 ezret kérnek érte. Tulajt jol ismerem a motorban 2705km van, ez tuti kisebb esztétikai hibái vannak. Kérdéseim lennének: megér e 40-et? és napi 40km-et kellene használnom meloba járásként

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 14:28
 1/2 Csaba1207 ***** válasza:

Helló!

Annyit megérhet, ha valóban annyi km van benne. Nekem AF24-esem van, és én is használtam napi 40 km-t munkába járásra. Bírja. Amire figyelj: Próbáld ki, egyenes menetben ne húzzon a kormány semerre. Ha húz, az 10-15 eFt javítás! A motornak pöccre kell indulni. Az enyém 3-4 hónap állás után is első rúgásra indul. A variátor szíjat ha megvetted, nézd vagy nézesd meg. Kellemetlen, ha munkába menet szakad el. Ha kipróbálod, és hidegen az első 20-30 méteren nehezen gyorsul, és füstöl, az az automata olajzás miatt van, átengedett egy kis olajat a motorba, nem gond, utána erőre kap, és semmi sem lövi le. Több ilyen Tact-al találkoztam már (2 üteműek) ami ezt csinálta, nyilván nem azt mondom hogy jó, de ezzel tudsz majd élni. Az ára alapján ez is egy öregebb példány lesz, számíts egy 3-3,5 literes fogyasztásra minimum, egy tankkal kb. 100 Km-t tud. Jó állapotú ilyen motorért többet kérnek, még a kisebb esztétikai hibákkal is, ha tényleg jó, vedd meg.

2016. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2016. júl. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!