Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásnál, más - tudom...

BiTOPro97 kérdése:

Autóvásárlásnál, más - tudom igen, de te/ön hogyan is járt úgy, mint én a héten: "Hogy nem ilyen lovat akartam. "? Ki hogy nyelte le a békát, vagy inkább vett olyant mit amit szeretne ha megtehette?

Figyelt kérdés
Estemben: Igaz rendelésnél még csak erre volt pénzem, és jó kompromisszumnak látszott - (Bár már szinte betegesen nem hiszek a kompromisszumban. Akkor legyen valami harmadik megoldás. ) - ahhoz is, amit vettem akkor egy cégrészesedésem kellet eladnom, - jó osztalékot sem fizetett, és családon belül is maradt, - ma meg simán lenne arra is amit szeretnék?
2016. júl. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi van?


Vettél egy olyan kocsit ami nem is gazán tetszik és most keseregsz a rossz döntésen?


Igen, biztos vannak ilyenek, én általában felelősségteljesen hozom meg a döntéseimet, addig nyújtózok amíg a takaró ér, olyan megoldást keresek amivel maximálisan elégedett vagyok.


Így vettem autót is, a következőt is így fogom. Pont a fentiek miatt nincs még meg, mert a számomra megfelelő kocsi megvásárlásához még szükség van némi pénzmagra

2016. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én jól átgondoltam, de nem terveztem be, hogy nagyapám meghal. Sőt! A jogsim is visszaadnám, ha attól feltámadna.


Cégem (37.5%-ban az enyém) autója ronthatott el végleg.

Meg sor hatott akartam, de az akkor még "álom" volt, a fenntartással meg végkép. Sajnos azóta nem véletlenül nőtt ebben a cégben részesedésem 25%-ról, 37.5% mint a nagybátyámé. Meg szintén, az aláírt lemondó nyilatkozatokkal kiegészített végrendelet alapján, a vagyonom más téren is.


Amúgy sokan jobban kivagyok a vagyonosodás okától.


De a sor négy, akkor sem sor hat. - kb. ennyi a bajom.


És a cégesnek, ami első tulajtól, ezeréves ismerőstől valós futással, - ezt tudom mert mielőtt elakarták adni is vezetem, - egy kategóriával nagyobb már öreg, öt és fél éves, V8-asa megrészegített. Főleg német autópályán ette a kilométereket, nem igazán városi használatra volt tartva. De abban fekete bőr kárpit van, meg sajnos nem kicsit felvágós a gyári állapotban is az autó a sport szettel - aminek funkciója is van - és színével. Meg nem is kombi, ami nekem szűkséges, még a ~500-550 - vagy mennyi - literes 740d csomagtere is több "irányban" is sokszor kicsi volt. A lényeg ma is megmaradnék annál a 3-as kombinál, szép barna bőrkárpittal, amit átvettem nem rég végre, csak sor hattal. - sor négy helyet az a +3,5 millióm nem volt meg Forintban akkor.


Nem akarok érzéketlenek tűnni, vagy más negatív attitűdnek! - meg tudom, ennél komolyabb problémája van a félországnak, és nem is egy.

2016. júl. 25. 10:14
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ, de nagyapám halálát nem terveztem be, és nem is tervezhettem be. És nyár révén meg voltam zömében a CB500 - igen nem F - Hondával is, tehát motorral.

De jövő év elejéig nem lettem volna meg autó nélkül.

Előzőre autómra remek vételi ajánlatom volt, nem is egy.

Hitel meg nem volt opció a családban,

bár a CSÓK ezt először megtörte, jó ott is oldalágon.

2016. júl. 25. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!