Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kútnál éri meg leginkáb...

Melyik kútnál éri meg leginkább prémium üzemanyagot vásárolni?

Figyelt kérdés

Már évek óta Shell-nél vásárolok,de mindig csak a klasszikust, ezért itt az ideje kipróbálni a prémiumot is.

Viszont nem vagyok benne biztos,hogy ebből is Shell lenne a legjobb választás.


Ki melyikre esküszik és milyen tapasztalata van azzal?


Egyik ismerősöm OMV-nél MaxxMotion 95-őt tankol a Toyotájába és állítja,mióta ilyenre váltott,azóta valamivel kevesebbet fogyaszt az autó,illetve a teljesítmény is nőtt.


Számomra vonzó lenne a Shell féle SHELL V-POWER NITRO+ és SHELL V-POWER NITRO+ RACING (mivel ez nem csak versenyautókba való.)

De lehet csak a marketing szövege akar megtéveszteni?



2016. júl. 25. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szubjektív tanácsot tudok adni:

Kocsiba az OMW-nél tankolok csak Max Motion dízelt. Az győzött meg, hogy elvileg kizárólag egy telephelyen gyártják (Bécs mellett valahol) és télen könnyebb hidegindítást tapasztaltam a saját kocsimon. Azóta nem váltottam.

Robogóba Shell V-Power Nitro+-t tankolok, mert minimum 98-as oktánszámú benzin kell, de olyat már nem árulnak. Hogy miért Shell és miért nem OMW arra már nem emlékszem miért döntöttem így.

Ami még fontos, hogy mindig ugyanannál a kútnál (cím és lehetőleg töltőfej is azonos) tankolok, mert szinte minden kút francise rendszerben működik, tehát az üzemeltetők úgy mahinálnak, ahogy akarnak. Ha egy bevált, ne változtass!

2016. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!