Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felbontás után meddig őrzi...

Felbontás után meddig őrzi meg szavatosságát a 2T olaj?

Figyelt kérdés

ebben az évben még kb 5 dl 2T adalék kell 1:40-ben,az az 20 liter)

literes kiszerelést akarok venni, nem a deciseket aranyáron, ezért kérdezem hogyha most felbontom az olajat, ami kb jövő nyár közepére fog elfogyni, majdnem egy év múlva, szóval nem-e romlik meg addig és nem csinál e kárt a motorban ?


nem találok róla semmilyen infót hogy felbontás után meddig állnak el a 2T motorolajok,


csak arról ha be van keverve mondjuk 2 hónapig akkor "megdöglik" az adalék és súlyos motor kopást,besülést, eredményezhet.


fűrészbe,fűkaszába kellene


erről lenne szó


[link]


ha esetleg valaki tudna erről infót azt megköszönném,


2016. júl. 25. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
enyem durvan masfel eve van felbontva. es hasznalgatom semmi baja. 5evig joaz
2016. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig Stihl adalékot használok, nekem bekeverve se romlott meg még egy szezon alatt sem. Az literes kiszerelésben van, de az nálam sokáig elég. Pedig van, hogy 9-10 tank benzin is elmegy.
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bekeverve is jóval többet áll, mint 2 hónap és semmi baja se fűkaszának, se láncfűrésznek, se motornak.
2016. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ktm 2t motoroknál 2 hetet irnak.Addig ajánlják elhasználni a bekevert olaj-benzint keveréket.Én már használtam fél éves keveréket is probléma nélkül.A felbontott olaj nem romlik el ha nincs bekeverve.Addig használható amíg meg van adva a szavatossága.
2016. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, de még mindig tanácstalan vagyok mivel nem láttam még egy dobozon sem felbontás utáni szavatossági időt,


még egy hülye kézkrémre is tesznek ilyen jelet,


12M vagyis 12 month (hónap)


[link]



na mindegy köszönöm a válaszokat, nyomtam a zöldet kezet mindenkinek.

2016. júl. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!