Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajanlanatok két...

Milyen autót ajanlanatok két nagytestű,35kgos kutya napi szintű szállítására? Skoda Octavia Combi, Volkswagen Golf Variant, Opel Astra Tourer, Dacia Duster, Suzuki Vitara, Nissan Quashquai, esetleg mást?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a szempontból teljesen mindegy.
2016. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel lehetőségem nincs kipróbálni,ezért elég nehéz dolog a választás, főleg a SUVk eseteben csalóka a csomagtermeret.
2016. júl. 26. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ránézésre lehet sejteni. Némelyik SUV tényleg elég korlátozott, de egy kombiba biztos kényelmesen elférnek. Beteszel egy térelválasztó rácsot, aztán viheted is őket.
2016. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Dacia Dokker, Renault Kangoo, Peugeot Partner, VW Caddy, vagy más egyéb ilyen autóban gondolkodnék. Két sor ülés, körben üveg, hátul tolóajtó, strapabíró magas beltér. Erre a célra ezek valók. A SUV-ok semmilyen célra nem valók!
2016. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-essel egyetértek. Suvoknál magas a küszöb!

Renault Kangoo, Dacia Dokker, stb, ilyeneket vennék. Van Citroen/Peugeotban is ilyen, talán most Bipper a neve..

2016. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De olyan hanyadeknak néznek ki a francia autók, hogy az valami, hihetetlen, alapvetően az Octavia es a Golf az első egyenlőre nekem.
2016. júl. 27. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
G astra szerintem a legjobb választás olcsó fent tartani nagy csomagtartó nagyobb mint dusteré.
2016. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi utolsó,de újat szeretnek!
2016. aug. 4. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!