Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe van egy ilyen simson?

Tikoo kérdése:

Mennyibe van egy ilyen simson?


2016. júl. 27. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát amint látom tuningolt egy cseppet. de simson ért 100 nál többet nem adnék. főleg ha már bele van piszkálva. még a henger fúrása el is megy 70 ccm-ig! de mást nem nagyon kéne tuningolni rajta. a gyári 50 ccm es is megy 70 et enyém 73 at pontosan. szóval ha rám hallgatsz akkor megpróbálsz a gyárira hasonló állapotút venni persze ha venni szeretnél. mert ha tuningoltat veszel hamarabb tanulod meg szerelni mint menni vele.
2016. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez belenyal a 155be úgyho tuti nem gyári! nem akarok ilyen cuccot csak kíváncsi vagyok mennyibe van egy ilyen!! de azért kösz a választ! :D
2016. júl. 27. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán még találsz sufnibetyár 70-es gépeket kétszázé me' a Jóska felújítva után gyártott szeméttel meg a 70-es henger + a sport kormány azt megy 100at a szimója. csak kb 1 hónapig...A Big Bore meg , 90-130cc-be vannak ,de semmi értelme mert ennek az áráért amiben megcsinálják neked vagy te csinálod veszel egy 125-ös endurót ami 100x jobb mint egy széthajtott tuningolt szimó...

Amíg meg ezeket megcsinálják, beleölnek egy kisebb autó árát aztán szét megy bejáratásnál mert nem bírják az alkatrészek na meg a váz :)

2016. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ilyen big bore henger Magyarországon beszerezhető?
2016. júl. 28. 15:14
 5/8 anonim válasza:

Ne vegyel semmilyen takolt szar.

En vettem egy 70ccm simsont bele volt piszkalva,es csak egy hetet birt ki, pedig nem csogazon mentem vele..

2016. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vettem eg gyári simsont 76ezerért kecskeméten és eladtam 125ezerbe fehérváron... most teszem le a jogsit (fizetik szüleim) A1-re és már ülök is rá a hondára a garázsban aztán megyek 100al ha kell nem ilyen tákolt szar szimszonokkal amiken halálfélelme van az embernek 60nál is...
2016. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd ezt te is szerintem. De ha teljesítményt akarsz akkor ne simsont vegyél! (előző voltam)
2016. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért a szimót se kell fikázni mert korához képest elég sok van belőle az utakon. Jó kis gép könnyen megtanulsz vele motorozni aztán könnyebb utánna nagyobbra áttérni mint egy robogóról azért.
2016. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!