Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudok a Subarumnak igazi...

Ürmös Krisztián kérdése:

Hogy tudok a Subarumnak igazi Wrx-es boxer motor hangot adni? Mit tegyek bele vagy min változtassak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
WRX boxer hangját a WRX boxer blokk adja,nem csak egy kipufogó ,rezo vagy vákumdob adja...,WRX blokk ad WRX hangot,az egész kiképzés,a rebell kódú hengerfej,leömlőkkel stb...
2016. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima WRX gyárilag sem hangos. Lehet, hogy az STi verziókon van valami gyári cucc, de szerintem elég, ha egy kipufogót tetetsz alá. Igaz, az már kipufogó és nem motor hang, de én azt feltételezem, azt keresed. Ha nem tudrbós a motorod, akkor is szépen tud szólni, ha jó a kipufogód.
2016. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen külön kell vezetni a két hengersor kipufogógázait, egészen a hátsó dobig, előtte nem legyen semmilyen átkötőszakasz vagy egybetorkolás. Ja és nyugtass meg, hogy boxermotoros Subarud van, nem egy Justy ami nem más mint egy Suzuki Swift soros motorral. Még egyébként abból is ki lehet ezzel a módszerrel csalni bokszerközeli hangot, csak akkor a sorban elhelyezett hengerekből kell a kipufogóval 2x2-t csinálni. A gyújtásközök mindkét motorépítesi módnál ugyanakkorák, 180 fok főtengelyelfordulásra esik egy munkaütem, tehát a kipufogó kialakításának olyannak kell lennie, hogy az 1-es és 2-es valamint a 3-as és 4-es hengernek kell közös leömlőbe kipufognia. Aztán ezt a két gyűjtőcsövet kell külön vezetni a hátsó dobig, bár legjobb lenne, ha 2 külön hátsó dob is lenne, mert akkor tényleg nem egyesülnének a hengerpárok gázhullámai egy rendszeren belül.
2016. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jó, a hengerpárosításnak úgy kell kinézni sornégyes motornál hogy az 1-4 és a 2-3 hengerek pufogjanak egybe.
2016. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek bele vagy min változtassak?"


Tegyél vele egy WRX motort.

2016. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy Subaru Legacyról van szó amugy..
2016. júl. 29. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Családi kombiból ne akarj verseny autót :D Nem éppen egy kategória.
2016. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Suzukimat hogyan tudom Ferrari hangon megszólaltatni?
2016. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a Suzuki meg a Ferrari neked hogy passzol?
2016. júl. 29. 20:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem verseny autot szeretnék csak egy olyat aminek a hangja legalább olyan mint egy Subarué... Ha már egy Subaru.
2016. júl. 29. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!