Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316ti compact- ról tapaszt...

BMW 316ti compact- ról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az autó. Minden kis jótanácsot szívesen fogadok vele kapcsolatban.

2016. júl. 30. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miquelnek igaza van, ezek tipikusan azok az autók amiket a nepper kint a bontó torkából húz ki olcsón és hazahozva kipolírozza utána jó haszonnal rádmelegíti.

Alattad majd szétesik és bedöglik.

A legnépszerűbb autókból kell venni /Opel, Suzuki/ amikből sok van és van választék. Vagy legalább olyan autót ami nem tipikus nepper haszonautó.

2016. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát attol függ milyet akarsz... 36 bol nem érdemes nagyon kifingottak meg nagyon gyenge motorikusan inkább 18ti... de nagyon nehéz joállapotut találni. 46 bol már inkább könnyebb jót kifogni... n es motorkod ...egész jol megy mentem vele sokat...nem egy versenygép de dinamikus jol irányithato kicsi. de ebböl is ha lehet nagyobb motorral:) ha rendbe van tartva odafigyelve az intervallumra nagyon hálás kis gép:)
2016. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok lelakott van vehet e36-ot, ha van pénzed kicsit több akkor tudsz venni nem lelakott belföldit magánszemélytől nem neppertől. Abban talán a km óra sem lesz visszatekerve.Persze azért aknára állnék vele, hogy az alja milyen, és a motortérre is vetnék egy pillantást, de jobb ha mindjárt egy szakemberrel mész. Egyébként jó autó szerintem de inkább vennék E36 Coupét vagy Sedánt 18is vagy 20i motorral, turbó nélkülit.
2016. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemetorszagbol szeretnek behozni. Tudom hogy magyarorszagon nem erdemes ilyen autot venni.

Tulajdonkeppen ezen meg egy 2006 os alfa 147 en filoztam

2016. aug. 2. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon is van biztos magánkéz alatt BMW és Alfa is ami elég jó. Csak azoktól a nepperektől nem szabad autót venni akik nyerészkedni akarnak a behozott hulladékokon. Ha jót akarsz magadnak.

Az Alfa is jó ötlet az még szebb autó.

2016. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!