Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy régebbi eladó Opel...

Ha egy régebbi eladó Opel Astránál feltüntetik hogy Isuzu motoros, akkor az negatívum, vagy pozitívum?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
pozitívum. azokat nem lehetett széthajtani(jól karbantartott motort)
2016. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen az pozitívum! Keveset esznek, nagyon megbízhatóak, nem mennek tönkre, ha mégis akkor meg gombokért javítható. Ha 15 ezrenként le van cserélve az olaj bármeddig eljárkál. Annak a motornak 300 ezer kilóméter a kamaszkor kezdete csak :)
2016. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pozitívum. Többet bírnak, mint az Opel motoros Astrák.
2016. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tartósak persze nem szabad attól még elhanyagolni az olaj cserét és a szűrők cseréjét. Én vettem nagyon olcsón egy leharcolt Isuzu motoros G Astrát amit egy idős asszonytól vettem meg akinek a férje meghalt, neki az autó nem kellett és eladta elég baráti áron. Sajnos elég elhanyagoltan vettem meg és 2 éve nem volt nagyon használva csak pár kisebb útra vitte el az unokája, de neki meg nem kellett az autó. Én megvettem az autót mert hirtelen szükségessé vált pedig jobbra gyűjtöttem direkt. Akkor az autót kevés pénzemből helyrehoztam amit bírtam magam csináltam meg, többit szerelőre bíztam. A motorolaj 4 éves volt benne a papírok szerint és hát eléggé gáz volt, meg menni is alig akart. 3 napig volt szervizbe hogy a teljes motort kimossák, és új minőségi olajat tegyenek bele, persze a hűtővizet is ki kellett cserélni és a légszűrő is eléggé elvolt hanyagolva, szóval volt mit csinálni rajta. Csak annyira akartam hogy 1-2 évig használom ameddig picit összegyűjtök valamennyit aztán eladom és veszek jobb autót. Hát eleinte csak mentem vele meg nem is nagyon foglalkoztam vele, de sokan mondták hogy nagyon jó vételt csináltam és foglalkozzak vele mert Isuzu dízel a világból is kivisz ha teljesen szétrohad az autó amiből sajnos volt bőven akkor is menni fog. Persze 2 év után annyira megszerettem meg tényleg elég gáz helyzetekbe is megállta a helyét meg a kombi végett nem kellett kétszer fordulnom amikor sok cuccot vittem A-ból B-be akkor gondolkoztam el rajta hogy ami van pénzem abból megcsinálom/megcsináltatom a kisebb hibákat, szépen helyrehozom, teljes belsőtér takarítást csináltam, helyrehoztam a rozsdás részeket, kipufogót lecseréltem mert elég pocsék állapotban volt már, az alvázat egy ismerősömmel szépen átkentük, szerencsére nem volt hatalmas baja. Rendszeresen csináltam olajcserét, volt 1-2 olyan vezeték amit kicseréltem, a nagyon rothadó csavarokat kicseréltem szintén amik tartottak jó pár dolgot, és azóta megvan az autó és maximálisan megvagyok vele elégedve mert simán kiutaztam vele Berlinbe és onnan képes voltam őrült módra elmenni vele Londonba ahol a közlekedés nekem nagyon szokatlan és furcsa volt, de túléltem probléma mentesen és egybe haza értem anélkül hogy kínlódott volna a motor. Persze tartottam attól hogy a túra alatt ledöglik nekem, de nem csinált semmi ilyesmit. Akkor a barátnőmhöz mentem Berlinbe onnan vele Londonba. Ők alapból autóval akartak menni anyjával mert anyja kint él évek óta, ott is van neki autója, első körben úgy volt hogy azzal megyünk és addig az én autóm ott fog pihenni a garázsba, de mivel az az autó valamiért nem akart beindulni így az enyémmel vállaltuk be az utat. Amikor vettem még 100.000 km em volt benne. Azóta meg már 220.000 km-t is túl szárnyaltam, én sokat autózok mert részben a munkám is erről szól, meg én sokszor jövök, megyek mindenfelé autóval, sokat is foglalkozok vele szinte minden hónapba rászánok egy hétvégi napot és a garázsba bütykölök rajta valami apróságot ami szerencsére nem egy nagy költség, de az autó ezt meghálálta eddig. Most hogy jönnek a telek én meg céges autót kapok munkába járásra mert változott a munkaköröm meg minden így most lehet hogy picit el fog lustulni az autó de teszek róla hogy ne álljon túl sokáig.
2016. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem tudom, itt ki, mennyire szereti a kihívásokat, de tapasztalatból mondom, hogy egyértelműen negatívum. Az Isuzu dízelnél gányabb motor nem létezik. És úgy megy el 300 000 km-t, hogy közben a gatyádat is ráköltöd.
2016. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!