Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha TZR 125, Yamaha YZF...

Laceee12 kérdése:

Yamaha TZR 125, Yamaha YZF r125, Honda CBF 125, vagy Aprilia RS 125 öt ajánljátok, megbízhatóság, kényelem, stb, szerintetek melyik a leg ideálisabb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 22:47
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy te itt gyotsaságikat soroltál . Hogy került közèjük a CBF ami túra ? Nem CBR-re gondoltál ? . Amúgy mindegyik jó :) . De én az Apriliát vagy a Yamahát ajánlom. Az YZF r újabb mint a TZR. De a TZR is jó :) . De én apriliát vennék a helyedbe. Nem azért mert jobbmint a Yamaha vagy a Honda csak én Aprilia mániás vagyok :D .
2016. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ugyanabban a kategóriában vannak ezek a motorok, de a kérdésednek a Honda felel meg a legjobban.
2016. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyük sorban: a TZR 125 egy nagyon régi típus, nehéz belőle törésmentes, szép darabot kapni, alkatrészt szerezni hozzá egy rémálom, én mellőzném. R125: az egyik legjobb 125-ös motor, amit újonnan meg lehet venni. elképesztően jól néz ki, nagyon jó a váza, a futóműve, a fékek, megbízható a blokkja. A Honda CBF valószínűleg CBR akart lenni, az illene a felsoroltak közé. szintén nagyon megbízható motor, talán az élmény faktor nem olyan magas rajta, mint az R125-ön, de ha a kényelem is fontos, akkor ez a motor is egy jó választás lehet. RS 125: nekem egy ilyen motorom van. amit biztosan el tudok mondani róla: nem a megbízhatóság szobra és a mélyen lévő kormány miatt egyáltalán nem kényelmes az üléshelyzet. ez egy nagyon törődést és odafigyelést igénylő motor, ha a fenntartási költségek is fontosak, akkor ez nem a te motorod. a fogyasztása 5-6 liter, szemben a négyüteműek 2-2,5 literjével. az RS-t csak akkor ajánlanám, ha van hozzáértő szerelőd és pontosan tudod, hogy mivel jár egy ilyen motor fenntartása. ha az észérvekre hagyatkozva döntenél, akkor én egyértelműen az YZF-R125-CBR125 párosból választanám az egyiket.
2016. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakd egymás mellé képeken ezeket a motorokat, és nézd meg őket egymás mellet. Az Aprilia messze kitűnik a többi közül. A váz, futómű, himba, fékek sokkal masszívabb, jobb. Nekem is RS van, felhúzott blokkal, nem olcsó motor, drágák az alkatrészek, törődni kell vele, de nagyon bír menni és ez kárpótol érte. Ajánlom még a Cagiva Mito-t, majdnem ua mint az RS, viszont ezekhez a motorokhoz kell a pénz és kényes a minőségre. Ha megkapja akkor megbízható és nem hagy cserben. Én azt mondom, hogyha van lóvé, akkor Aprilia vagy Cagiva, ha szűkös a dolog akkor vmi japán motor, persze ott nem kell nagy élményt várni.
2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aprilia es a yamaha kozott dontenek. Ha nem sajnalod a penzed akkor aprilia rs125 magas a fenttartasi koltsege mert 2 utemu de jobban is megy a tarsainal folytasok nelkul a 250eseket is veri de emelle tarsul egy 8-10 literes fogyasztas es gyorsan kopo alkatreszek. A yamaha r125 meg kenyelmes kinezetre szerintem ez a legszebb 125os gep bar 4 utemu ne varj tole csodat 2-3litert eszik kevesebbet kell szervizelni szinte semmit. Vagy van meg az aprilia rs4 ami 125os de 4utemu azt se szaguldozosra talaltak ki. Kenyelem leginkabb a honda bar en inkabb yamaha parti vagyok ez az egyeni velemenyem lehet valkinek jobban bejonnek a hondak de en ha nemsajnalnam a pent rs125ot vennekha kevesebb penzbol szeretnek kijonni akkor meg a yamaha r125ot.
2016. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!