Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki kijelzőjén világítani...

Suzuki kijelzőjén világítani fog a lámpa, ha kevés a benzin?

Figyelt kérdés

1999-es suzuki swiftről van szó, egy kis mutató jelzi a benzinszintet, de van egy benzinkutas ikon is - ez világítani fog, vagy simán megáll a kocsi, ha kifogyott a benzin?

Ha világít, kb. mennyit lehet még menni vele?

Előre is köszönöm!


2010. ápr. 18. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az izzó és a benzinszint jeladó akkor világítani fog és akkor még valamennyi van a tankban (20-50m-re elég). De nézd meg az autó kézikönyvében, hogy pontosan mennyit ír.
2010. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2000-es Suzuki Sedan-om van. Még sosem világított a benzin mutatónál semmi. Nem is fog. Egyszerűen azért mert nincs benne ilyen funkció. De ha volna sűrűn világítana:P

De hozzáteszem, amikor a mutató teljesen az alján van, egy szinten az utolsó vonallal, tehát szerinte csont üres, még akkor simán elmegyek egy rövidebb távra, mondjuk boltba (3-4 km). De akkor érezhetően nem úgy gyorsul, lomha. Tehát sajnos rád van bízva mennyire bízol abban hogy mennyi van benne. Ami még érdekes, hogy ha emelkedőn felfelé, vagy lefelé áll az autó, attól is függ hol áll a mutató.

Üdv.

2010. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem még sosem világított, azért gondolom hogy nincs benne lámpa, valamint ismerősöm ugyanilyen Suzijában sem világít sosem. Lehet van benne mégis?
2010. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1:Suzukikban ha jól tudom nincs olyan lámpa


2:BMW 316-ban (kb ugyanannyit eszik, mint a Suzi) ha kivillan a lámpa még 40-60 kilométert mehetek, és akkor lesz csontüres.


Úgyhogy ha már nagyon a pirosban van a tankod szerintem még nyugodtan mehetsz vele, de persze nem árt az óvatosság :)


Relélem segítettem

Üdv

2010. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, akkor nem várok a világító ikonra...


Tegnap épp az E(empty)-vonalon állt a mutató, mikor tankoltam. Kicsit több, mint 30 liter ment bele, ezek szerint még kb. 4 liter volt benne- ennek megfelelően kb. már tudom, mire számítsak. :)

2010. ápr. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!