Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PGO Big Max robogó, milyen...

Simon jozsefne60 kérdése:

PGO Big Max robogó, milyen alkatrészekkel kompatibilis?

Figyelt kérdés
PGO Big Max berugó deknit keresek...ha pont ezt nem kapok,milyen lehet még jó rá? 9 csavaros felfogatás

2016. aug. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha besétálsz egy robogó szervizbe, alkatrész üzletbe, vagy bontóba a cuccal, vagy csak felhívod őket, akkor nagy eséllyel kapásból megmondják milyen blokk van benne. Én anyám cuccát vittem be a Zichi utcába, az eladó ránézett és kapásból mondta, hogy kínai koppintása a Minarelli blokknak. Minden alkatrész jó lett amit adott.

Bár ugyanez történhet robogós fórumokon is.

Sokan bontanak is:

[link]


Amúgy meg minden második kínai robogó ugyanazokból az alkatrészekből van összerakva.

2016. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen valaszat
2016. aug. 4. 08:33
 3/8 Zzzoli ***** válasza:

Azért azt remélem tudod hogy a PGO nem kínai, hanem taiwani, az előttem szóló helytelenül írta.

Hosszú blokk van benne, de a minával nem kompatibilis, a főtengője sem mina.


[link]

2016. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Zzzoli:


Na igen, Tajvan nem is Kína! :D Bár a tajvaniak szerint tényleg nem az, Kína szerint pedig igen.

Anyám gépéről írtam, hogy a fekvő Minarelli koppintása és csereszabatos, nem a PGO-ról.

2016. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
koszonom a valaszokat, a PGO-nak,ereeti nemet okmanya van....
2016. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
eredeti
2016. aug. 5. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A német okmányok nem azt jelentik, hogy ott gyártották, kedves tudathasadásos kérdező!
2016. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de van egy izomagy szerencsere,aki perfekt ,mindenben....bar azt mondjak,ket fejed van,de egyszere csak egyet hasznalsz
2016. aug. 6. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!