Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV gázadásra rángat és...

Smaug1202 kérdése:

Golf IV gázadásra rángat és furcsa hangot hallat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üdv


Autó tipusa:

-Volkswagen Golf IV 1.6 sr 8 szelepes 74 kw 101 lóerő


Ma reggel azt vettem észre, hogy a motor hangja furcsa, sokkal hangosabb, mint eddig. Elindultam vele, és a hang továbbra sem múlt el, valamint gázadásra rángatást tapasztaltam meg, és ez nem múlt el nagyobb fordulatszámnál sem.

Tehát gázadásra rángat és furcsa, szokatlanul hangos hangot ad, nem tudom mi lehet a probléma.

Esetleg valakinek volt már ilyen problémája? Vagy tudna segíteni, hogy mitől lehet?



2016. aug. 5. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyújtáskimaradás.

Nézd meg sötétben, melyik gyertyakábel világít.

Az lesz a hibás.

2016. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szét csúszott,vagy megrepedt v.melyik vákum cső.Nehéz,mikor én nem tudom beazonosítani a hangforrását és tipusát.
2016. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan mintha az egyik henger nem menne, hétfőn elviszem szervízbe, ott majd kiderül mi a baj..
2016. aug. 7. 11:39
 4/5 A kérdező kommentje:
GYújtókábel és gyújtógyertya csere megoldotta a problémát :)
2016. aug. 10. 08:43
 5/5 Váradi Csaba 2 válasza:
Én nekem ugyan ez a baj gyertyát most cseréltem boss tyertyát néztem sehol nem cikrázik kábel akor mi lehet a gond
2023. szept. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!