Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhangszórókat lehet külön...

Magyar László 90 kérdése:

Autóhangszórókat lehet külön veszérelni, ha igen mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Az autómban 8 hangszóró van elhelyezve 2 csipogó a müszerfal felső részén, 2 középmély az első ajtókban 2 db 3 utas a hátsóban és 2 db 3 utas ovál a kalaptartóban. Így nem túl tisztán szól a zene denem akarom lekötni egyiketsem. A hátsó ajtókban lévő hangszórókat lejebb tudnám venni a többitől fükketlenül? Nincs külön erősítőm csak egy elég komoly és erős autóhifi. Nem szeretném átvezetékelni az egész autót és nem akarok ezért is szerelőhöz menni. Én egy hangerőszabájzós kapcsolóra gondoltam vagy valami hasonlóra. Minden használható ötletnek örülök.

2016. aug. 7. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elég komoly autóhifin keresd meg a "fader" beállítást, és vedd lejjebb a hátsó hangszórókat.
2016. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha magadtól nem tudod, akkor majd a riasztós megcsinálja, amelyik kimegy házhoz szerelni!

:D

2016. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ilyen formában még pioneer dex-p99rs-el sem igen lehet mert nincs sub.

8 sávos hangprocesszor kéne hozzá meg persze 8 erősítő csatorna ha azt akarod hogy mind a 8hangszóró külön állítható legyen.

ezeket nevezik aktív rendszereknek.

nálam is aktív van,a mélyközepeket és magashangszórókat is tudom külön állítani mindent,keresztezési freki,vágásmeredekség,jelszin,idő korrekció de kettő csatorna akkor is sub rész.

nálad pedig mind a 8 közép és magas.


én mindenképpen ki kötném a sok felesleges hangszórót,totál katyvasz tőle a zene,egy autó teljes légtere pár köbméter,sosem értettem hogy miért kell oda 6-8 néha még 10 hangszóró is ahhoz hogy minden ülésben hallják.

akkor egy normál méretű szobába mennyi kell 150db hangszóró?

érted,ez csak marketing fogás a sok hangszóró.

sokkal többet érsz egy minőségi komponens szettel,jó fejegységgel és egy f asza erősítővel.

pontos precíz,részletes hangja lesz ha be tudod állítani.

hangminőség versenyeken induló autókat érdemes szemre vételezi,mennyi hangszóró van és hol van.

2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!