Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, mit szerettek a...

Őszintén, mit szerettek a Forma 1-ben?

Figyelt kérdés

Senkit nem akarok megsérteni, de egyszerűen nem értem, hogy mi a jó benne. SZámomra így néz ki: van kb. 20 tök ugyanolyan autó, amik 70-szer mennek körbe-körbe. Mi ebben olyan izgalmas? Még ha legalább Lamborghinik, Bugattik, Aston Martinok lennének, ami mind egy-egy külön világ, más az alakjuk, mások az erősségeik... de így... ha meg az eredmény érdekelne, odaülnék az utolsó körre.

Na?


2010. ápr. 18. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

az első és utolsó 5 kör az izgalmas

akkor vannak a legnagyobb balesetek

2010. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
én se szeretem, és tényleg az első és utolsó néhány kört érdemes csak megnézni... de azokat is csak akkor ha valami baleset van
2010. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a mai verseny nem volt valakinek izgalmas az tényleg hülye!
2010. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!

Mi nem mondtuk hogy te hülye vagy, mert szereted, akkor te se hülyézz le minket.


Egyébként énis utálom, mert unalmas, annyit hallasz hogy zűűűűm-zűűűűűűűm-zóóóóóómzüüüm :DD

És minden autó ugyanolyan

15/F

2010. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

még mindig jobb a forma1, mint amikor 22 fiú szaladgál egy labda után és keménynek hiszik maguk.


a forma 1 lényege a precizítás és a technika fejlesztése adott keretek közt. én imádom mert ötvözi a brutalitást a kifinomultsággal.

2010. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Épp az a lényege hogy 22 egyforma autó van minimáslis teljesítménykülönbséggel és a 22 pilóta között kell eldőljön a verseny! A lényege a taktika és az észjáték, mert a gázt mindenki tudja nyomni viszont ezek mögött a pilóták mögött komoly csapat áll akik minden rezdülésre tudják hogy mi a teendő! Az sem mellékes hogy ezek a gépek 300 körüli tempóval száguldanak és egy apró hiba is végzetes lehet!

Én személy szerint nagyon szeretem a versenyeket is és a szimulátorokat is!

2010. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
régen jóvolt az f1 mert akkor tényleg attól függött minden hogy ki hogyan tud autót vezetni.. mostmár attól függ minden hogy melyik csapat milyen autót tesz a pilóták segge alá és így ebben semmi izgalom nincs..
2010. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én auto és motor búza vok de én is utáloma f1-et a motogp-t 100x többe nézem ! semmi élvezet nincs benne elözés oylan ritkán van mint sivatagban a zuháré (jo most nem arra gondolok h ha vkit megbüntetnek és az meg megelözi a leggyengébbet) egyszerüen a technika felölkerekedett a sporton. jah és a focirol annyit h 100x kiszámithatatlanabb mint a f1. számomr a f1 a sznokok sportja mert ha vmék világsztár azt szereti hu akkro nekem is azt kell...
2010. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*sznobok
2010. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"még mindig jobb a forma1, mint amikor 22 fiú szaladgál egy labda után és keménynek hiszik maguk. "


Ebben egyetértünk, ez az a bizonyos másik sport, amit nem szeretek:)

2010. ápr. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!