Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault miért szállt el az...

A Renault miért szállt el az árakkal?

Figyelt kérdés

Pedig, nem megy rosszul nekik, 13 százalékkal emelkedett a profitjuk:

[link]



Nekem mindig ilyen autóim voltak.

Egy Opelnál nagyobb presztízsű,jobb anyaghasználattal rendelkezik, Suzukinál százszor biztonságosabb, egy Volkswagennél meg olcsóbb.

Ugyanazt ad, mint egy Volkswagen csak kevesebb pénzért.


A biztonságot tapasztaltam, karamboloztam is az egyikkel.


A megbízhatósággal kapcsolatban, ezeket a kocsikat általában fullosan, mindenféle elektronikai kütyüvel, kényelmi funkcióval vették.Persze, hogy több a baj velük, mint a fapados Opelekkel, Volkswagenekkel, amiket általában alapverzióval vettek.


Egy kényelmes népautót adtak jó áron.

Magyarországon nagyon népszerűek, minden sarkon ott egy Mégane.


De, ennek már vége.

Az utóbbi pár évben nagyon megdrágultak, fejükbe vették, hogy elkezdik hajszolni a Volkswagent,ezért megdrágultak.

Már csak alig pár százezer forinttal olcsóbbak, mint egy Volkswagen.


Szerintem, ez nem volt helyes döntés a részükről.



2016. aug. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Es mi a kerdesed?


Reszemrol akkor se vennek francia autot, ha fegyverrel fenyegetnenek, de legyen neked, te el vagy ajulva tole. Es akkor mi van? Vedd meg, ha dragallod, ne vedd meg. Az ara azert ment fel, mert igy is megveszik, ennyire egyszeru.

2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Azt gondolták elhisszük, hogy már prémium
2016. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól túlárazták, a marketing gépezet nagyon beindult egy ideje, és gondolják, hogy így sok pénzt le tudnak akasztani az emberekről. Az a baj, hogy be is jött a számításuk, viszik a Renaultokat, mint a cukrot. Pedig szerintem csak felszínes a változás, alapjában nem olyan jó a Renault most sem, csak kicsit felcsicsázták. A Volkswagentől még messze vannak.
2016. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Egy Opelnál nagyobb presztízsű,jobb anyaghasználattal rendelkezik, igen. Már az Opelt minden az árán kívül mindenben megverte. És mert ezért megtehetik. - jó kivétel a Samsung klón.
2016. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!