Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszaka száguldozni városban?...

Éjszaka száguldozni városban? Volt akit már elkaptak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Nem régóta vezetek, úgy 2-3 hónapja. Szeretek kimenni esténként mert nem igen van forgalom. Rendőrautókba viszont 2 utcánként belefutok. Ami persze engem nem fenyeget de néha olyanokat látok hogy eszem megáll.

Múltkor is belső sávban mentem, olyan 60-70-el (2x2 sávos út). Nem akarok nagyot mondani de egyszer csak olyan 150-el biztos elment mellettem egy Jetta a külső sávban, aztán úgy előzte az előttem levőket hogy átment dupla záróvonalon a szembejövő KÜLSŐ sávba mert szemből is jött egy kocsi... és szinte minden este találkozok majdnem hasonló esetekkel, ha én is így mennék nem jönnének utánam a rendőrök? Vagy ezeknek csak baromi nagy szerencséjük van?



2016. aug. 7. 22:29
 1/3 BiTOPro97 ***** válasza:
Nem kiismerik az hol száguldoznak. Aztán jön egy részeg és eléjük lép, vagy egy éjfekete kerékpáros. - ha azt is megússza, jattol a rendőrnek.
2016. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Este én is szeretek menni, mert nyugalom és csend van, szinte csak a saját autóm hangját hallom. De csak lassan, normálisan. Városban nem szoktam ilyen duhaj autósokat látni, hanem inkább külterületen, de ott elég gyakran. Nem tudom, hova sietnek, talán az intenzív osztályra, vagy a hullaházba?

Őket sokszor nem a rendőr kapja el, hanem egy fa, vagy oszlop. Ritkán egy másik autó. A rendőrrel járnak a legjobban.

2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi városunkban egyszer láttam versenyt, baleset is lett a vége... Volt neki egy G60-as Golfja, ritka, mint a fehér holló, de ugye a komoly autó mellé nem jár tudás is. Egy semmilyen kanyarban képes volt megcsúszni, és belement a szembejövőbe.
2016. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!