Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy CPI HUSSAR...

Feri 50 kérdése:

Vásároltam egy CPI HUSSAR robogót, alapjáraton működik az első, hátsó világítás, magasabb fordulatnál kiveri az égőket, aksi, fezszabályzó, világítás ellenállás vadi új, féklámpa, index működik. Mi lehet az oka? Válaszokat köszönöm.

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is mérj feszültséget a lámpáknál, nagy fordulaton.

Ha 14,4V-nál magasabb a feszültség, akkor tegyél bele nagyobb izzókat. Előre 12V 35W hátra 12V 5W körüli szokott kelleni.

2016. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:

Fesz szabályzó hiba, hiába új, ahogy az előttem szóló írja multiméter kell és mérni.

Valószínűleg így az akkut is nagyobb árammal tölti a nagyobb fesz révén, annak pedig nem tesz jót.

A féklámpát azért nem veri ki mert az az akkuról megy, hogy ha dombon lefelé gurulsz, álló motorral, akkor is működjön.

2016. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mértem 54v a kimenő a lámpákhoz.Érthető,ha kiveri a 35w-os égőt,mit tegyek most?
2016. aug. 10. 21:09
 4/7 Zzzoli ***** válasza:
akkor csak nem jó az a feszültség szabályzó. Ki kell cserélni.
2016. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifogom cserélni. Köszönöm.
2016. aug. 12. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"54v a kimenő a lámpákhoz.Érthető,ha kiveri a 35w-os égőt"


Az egyik Watt a másik Volt, ne keverd a kettőt, de ettől függetlenül sok a 12V-os izzónak az 54 V.

Igazából annyit nem is szokott leadni a szabályzatlan oldal se. Biztos, hogy minden jól van bekötve?

2016. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elviszem szerelőhöz,addig is raktam előre 24v-os égőt,eddig nem verte ki.Köszönöm a tanácsokat.
2016. aug. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!