Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mennyire kockázatos, hogy...

Az mennyire kockázatos, hogy egy 50es robogó adás vételijébe azt írom, hogy 30 köbcentis, hogy ne kelljen rá jogsi?

Figyelt kérdés

Persze megmagyaráznám hogy ez egy otthon épített kissebb motor ami robogó jellegűre épült de igazából nem az. Persze ezt jobban előadva.

Aki olyasmit akar írni hogy miért vagyok tisztességtelen stb. az nem igazán hasznos válasz.



2016. aug. 8. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ha megkérdezi a rendőr,hogy mentél egy fűkaszával 70-et,mit mondasz? XD
2016. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha látok a közelben rendőrt nyilván nem megyek 70-nel xD
2016. aug. 8. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy a hozzád hasonló, primitív ősember-származékok okozzák a legtöbb balesetet. Ember, te buta vagy. Motorozgass földutakon, meg a hátsó kertetekben, ahol nem veszélyeztetsz senki mást, de kérlek, ennyi ésszel ne menj közútra.

Egyébként nem lenne szerencséd, mert a rendőr nem olyan retardált, mint te, és tisztában lesz vele, milyen robogón ülsz, és azzal is, hogy át akarod verni, és azzal is, hogy meghamisítottad a motor papírját. De nyugodtan csináld csak, remélem iszonyatosan meg is leszel b***a érte, mikor elkapnak.

2016. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kb. 2 hónapja halt meg nálunk egy kissrác, ugyanezt eljátszották, és mindenki sírt-rítt, és nem értették, hogy mehetett olyan gyorsan... de talán a ti fajtátok meg is érdemli. Csak másokkal ne szúrnátok ki mindig.
2016. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is, hova akarnál te 70-nel menni, ha még a KRESZ-t sem tudod? Nem érdekel, mennyire vagy tisztességes, de legalább gondolkozzál már egy kicsit, ember.
2016. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nincs jogosítványom, illetve pénzem rá vagyonokat kifizetni érte, az nem azt jelenti, hogy én egy felelőtlen retardált hülye vagyok. Tisztában vagyok a kresz szabályaival, tudom hogy maximum 40 km/h-val lehet vele menni és az olyanok akik ezt eljátszották és bele haltak vagy csak megserültek, azok nem voltak tisztában pl. hogy mikor van elsőbbségük. De köszönöm, hogy eddig egy normális válasz sem érkezett.
2016. aug. 9. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kb. 60ezer forintot összespórolni egy jogsira, mert ha véletlenül balesetet szenvedsz, mondjuk szabálytalanul kihajt eléd egy 50millás kocsi és belecsapódsz és ezután kiderül, hogy papírt hamisítottál, nincs jogsid, stb. fizetheted az 50millás kocsi javítását, amit attól függetlenül, hogy nem te voltál a balesetben a vétkes, neked kell megtéríteni.
2016. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem utolsó sorban nem lehet csak úgy benzinmotoros járgányt építeni és kimenni vele az útra.
2016. aug. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tisztességtelen, hanem simán hülye vagy. Akármilyen tákolt sz*rral nem lehet közlekedni, mondván úgyse kell rá semmi.
2016. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A válaszok normálisak,csak a te gondolkodásoddal,hozzá állásoddal van baj.Milyen válaszokra számítottál?Meg dicsérjünk? Még nem nőtt be a fejed lágya.Ezzel a gondolkodás móddal, ön és közveszélyes vagy utakon."Ha látok a közelben rendőrt nyilván nem megyek 70-nel."Ha leintenek ellenőrzés céljából,csak azért mész nyálgázon ,hogy megtudj lépni.Igaz?Mindenre találnál kifogást,bármit válaszolunk,csak neked lehet igazad,mert ebben a tévhitben vagy.Nagy a baj.
2016. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!