Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintom van egy...

1 millió forintom van egy autóra . Opel Vectra C menyire jó autó?

Figyelt kérdés
a 2005 utáni faceliftes darabokat néztem . 1.2 millióm van összesen de ebbe már benne az át írás biztosítás kötelező szervíz szóval 1 milió van autóra . mindenképpen sedán autót akarok és viszonylag nagy és kényelmes családi autó legyen .

2016. aug. 11. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

200 a papírmunkára, első szervizre?

Utánanéztél mennyibe kerül egy vezérlés szett a kiválasztott motorhoz?

2016. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátom, 1 millióért ne akarj 2005 utáni Vectrát venni, mert ha találsz, az szinte biztos, hogy korábban rommá törött hulladék, 500 ezer kilométerrel. 1 millióért reálisan 2001-2003 körülieket találhatsz. És ha családi, akkor miért szedán? Vectrából volt ötajtós is, abba aztán bele lehet tenni mindent, míg a klasszikus négyajtósoknak hiába nagy esetleg a csomagtartója, pakolni nem lehet bele. Egyébként szerintem nem rosszak a Vectrák, közepesen igénytelen autók, de ahogy az első válaszoló is mondta: 200 ezer nagyon kevés lesz az első időkben felmerülő problémák orvoslására. Komolyan mondom, felejtsd el a 2005-ös és azutániakat, ha 1 millióért akarod megvenni, mert hatalmas szívás lesz.
2016. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben van akkor régebbit nézek kb akkor 2001-2002-esek nézzek ? bármi tipp azok közül melyiket? mármint milyen motorral ?
2016. aug. 11. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rettentően rideg a belseje. Nekem nem esett jól még ülni se benne, mert annyira kemény az ülés, a műanyagok amolyan "baltával faragott" formájúak. Szóval a kényelem nem az erőssége.
2016. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a kemény ülés a kényelmes, a puhában hamarabb elfáradsz, ami ugye nem jó hosszú távon. Ha évi 15-20 ezer km-nél kevesebbet mennél, benzineseket nézzél. És ne évjáratot, hanem jó állapotút keress. Mivel úgy tűnik, nem sok fogalmad van az autókról, kérj meg valakit, hogy segítsen neked választani. Készülj fel a legrosszabbra, kereskedésekben sok visszatekert órájú, régebben összetört, aztán így-úgy megjavított autókat találsz majd. Olyat keress, amit itthon vettek, és első-második tulaja használja. Szóval az M-es, N-es rendszámúakat kerüld. H, I, J-s rendszámúak lesznek a magyarok ebben a korosztályban. Ha teheted, vásárlás előtt nézesd át autószerelővel.
2016. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és ne ragadj le a Vectránál. Skoda Octavia, Ford Mondeo, hasonló kategória, de a japánok még jobbak lehetnek: a Toyota Avensis is egy elég megbízható és jó autó. Ha igényesebbet szeretnél, akkor VW Passat. Bármelyik jó lehet, ha találsz egy megkímélt állapotút, amit rendszeresen karban tartottak. Ha ismeretségi körből tudsz venni bármit, ami tetszik, és megbízható az autó előélete, az kisebb rizikó.
2016. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

illő tisztelettel, de lebeszélnélek az álmodról..


a kiindulási pont az egy milla, ahhoz varrd a kabátot..


szóval minél fiatalabb bármit, ami nem dízel, nem rohad, nem volt törve...a kilométer az csak úgy tájékoztatásként...a lényeg, hogy a motor ne kopogjon, ne füstöljön, ne égjen az engine lámpa...

nem baj, ha skoda, abból jó nagyot is találsz..azt már halkan mondom, hogy legalább száz lovas legyen(elméletileg) mert öt-tíz éves autó már jóval a prospektus alatt teljesít..


szóval kombi, vagy kisbusz(az általában dízel, de ha jó állapotú...)

2016. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm és igen segg fogalmam nincs az autókról :D Csak eddig egy A vectrát nyüstöltem azt azért gondoltam a C-re mert ezt szerettem csak már régi . Köszönöm a tanácsokat .
2016. aug. 11. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért én egy Honda Accord mk6-ot vennék. Legendásan megbízható.

Egyébként a Vectra is jó gép.

2016. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!