Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtőfolyadék szint pont a...

Hűtőfolyadék szint pont a minimumon van. Az úgy jó?

Figyelt kérdés

Szerelőtől hoztam el. -38 fokig jó azt mondja.

Nem kéne hozzáöntenem egy kicsi desztillált vizet?

Most pontosan a min szint vonalában van.


2016. aug. 12. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nagy kín lenne 1 kis desztillált vizet beletölteni?
2016. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem. Csak kérdezem, hogy direkt van így(készülve a télre) vagy tölthetek hozzá?

Mert akkor elszaladok holnap a boltba és veszek. Simán hideg autónál lecsavarom a kupakot és utántöltöm annyi? Mehetek is a kocsival?

2016. aug. 12. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj nemááá...nekem tíz éve így áll a szint..


ne desztilláltat önts hozzá, hanem vegyél egy lityi fagyállót (motorba valót, -32 vagy alatta)


nyugi, ezzel bőven lehet járni, akár hónapokig is...télen egy picit még összébb megy, de indítás után a melegedéstől tágul.


dőlj hátra, és igyál egy kávét.

2016. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csinált a szerelő? Mert ha járt a hűtővízzel, akkor közelező is hogy utánatölts, ez így szokott lenni. Inkább a maxon legyen, mint a minimum jelzésen.
2016. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan önts hozzá egy kis desztílált vizet az mindenképp előnyös. De utána benzinkúton kérj mérést hogy meddig jó, mert picit hígulhat benne a fagymentesítő anyag, de ha gyakrabban fogy ennyire, javasolt tánézetni a rendszert. Minimálisan persze fog fogyni így is, parázni nem kell ettől még. Ha sok deszt. vizet öntesz utána vegyél pici fagyálló koncentrátumot, abból egy keveset keverj be ahogyan írja a papír az arányt és azt öntsd tovább ha szükséges. Ha - 25 -30 fokig jó nem nagyon kell ezzel foglalkozni mert olyan hideg idehaza úgy se lesz, ha csak nem a sarkvidékre akarsz utazni.
2016. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vezérlés csere volt meg vízpumpa.
2016. aug. 12. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor normális, ha most cserélte a vízpumpát. Le kellett engedje az egész vizet, és most az egész rendszerben újra kell járjon a víz. Mikor én cseréltettem pumpát, direkt adott még a szerelőm folyadékot, és mondta, hogy majd töltsek utána 50-100 km után, mert le fog menni a szint.
2016. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abból még semmi baj nem lesz ha a minimumon van a szint, csak tartsd szemmel a szintet mert ha fogy, akkor hamar lecsökkenhet annyira a folyadék mennyisége a rendszerben ami már hűtési problémát okoz.
2016. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Öntöttem rá 3 deci előrekevert hűtőfolyadékot és most jónak tűnik a szint. Majd figyelgetem.
2016. aug. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!