Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a fogyasztasa egy R36...

Mennyi a fogyasztasa egy R36 passatnak?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ha van penzed majmot venni, legyen penzed bananra is! Ezeknel a tipusoknal mar nem szokas a fogyasztasrol erdeklodni. De en megis szeretnek megkerdezni valakit akinek esetleg mar volt ilyen autoja vagy jartas az effele gepek koreben, hogy mennyi az annyi. En sok jot hallottam rola. Lehet vele "takarekosan" is autozni es vadulni is. Es mindezek mellett egy szolid csaladi kombi. Vagyis amit en szeretnek az kombi lenne.

2016. aug. 13. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szolidan vezetve pályán 10l
2016. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatbol mondod vagy csak tipp? Amugy engem inkabb a varosi fogyasztasa erdekelne.
2016. aug. 13. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
12-13 liter városban 4motinnal
2016. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha jol ertesultem ennel a tipusnal allando az osszkerek hajtas, es csak 4motionnal gyartottak.


Koszonom a valaszokat

2016. aug. 13. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Dehogyisnem szokás a fogyasztásról beszélni, attól hogy valakinek ilyen autója van, még nem sz*rja a pénzt, szóval számít, hogy hányszor kell a kútra menni.

Amúgy R36-os Passat nem eszik 12 liternél kevesebbet, még nyugisan hajtva sem. És hát ha az embernek R36-os Passatja van az embernek, akkor nem szeret nyugisan vezetni, nemde? Szóval minimum 15 liter, városban meg 18-20, főleg ha minden piroslámpa után akarod hallani a hangját is.

2016. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na ez volt a kerdes utolso :)

koszonom hogy ezt megosztottad velem. Egy baratomnak volt egy RS6-os audija. Meg a C5-os kasznival. Mielott megvette ot jol elkabitottak, hogy finoman el lehet vele jarni 14-16 lityivel varosban. Ez az ertek 25 korul volt neki, ha pedig bevadult vele akkor meg a 40-et is bekapta :) Szoval az a kocsi nem halandonak valo.

En is olyan 15-16 literrel szamoltam volna a passat eseteben. Meglatjuk ha sikerul talalnom egy olyat amibe boldog lesz a tokom :)

2016. aug. 13. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor azzal az Audival valami nem volt rendben, vagy max 500 métereket ment vele hideg motorral.

Ez már újabb FSi motoros, nem fog 20 litereket enni akármennyire is gyorsul városban.

S6, RS6 Audit meg felesleges egy mezei 3.6 FSi-vel hasonlítani.


Nálam 3000 benzines quattro Audi 12-t eszik városban, ha gyakrabban padlózom felmegy 14 literre.

1-szer mutatott 20 litert városban, pont mikor hideg motorral mentem 500 métert, és prezentáltam az erőt a csoporttársamnak, mert együtt mentünk a kormányhivataba tanfolyam után, azt néha odaléptem neki, úgy ment fel 20ig, aztán mire haza értem 1km múlva már lement 14 literre.


2 hete mentem vele tanyára, nem néztem a fogyasztást, volt pár padlógázas előzést és kint hosszú úton 7-8 liter körül evett

2016. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek már nem suzuki technologiák hanem német- Audi Ag Vw technika, szívét lelküket bele teszik a gyártósoron, van benne minden, sorolhatnám, de ezek a modern motorok annyit esznek mint egy zsiguli.

Én se hittem el hogy 110-nél tényleg 6,5 litert eszik egy 1,6 tonnás, állandó összkerék hajtású Audi, de ez van.

2016. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es semmi baja nem volt az autónak. Egy megszállott embertől lett megvásárolva. V8 4.2 literes Bi-turbós autóról volt szó, ami a méréseken 557 lóerőt és 865nm-t produkált. Egy angol úriembertől vásárolta a barátom, aki eszméletlen mennyiségű pénzt ölt bele és a végén ahhoz képest bagóért adta el.

Hidd el azt az autót nem lehetett 20 liter alá vinni városban. Pálya az más kérdés, de oda nem igazán járt vele.

2016. aug. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!