Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemsokára akarok kocsit...

Nemsokára akarok kocsit venni. Az én fő szerelmeim az offroad típusú járművek pl land rover defender, de egyben megfizethető áron is kinéztem egy Uaz 462 szériát és néztem hogy szép offroad stílust lehet belőle kihozni. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy olcsó darab és a végeredmény is gyönyörű darab, nem a sebesség miatt kell a kocsi mint azt már látni is lehet hanem világjárás szempontjából. A kérdésem lényege itt kezdődik bár 4 kerék meghajtású a legtöbb de keveslem a lóerőt, 70 lóerős az átlag nos mivel a "tuningal" nagyobb lesz a súlya ezáltal keményebb lesz a motornak a dolga is. Milyen opciókkal tudnám növelni a lóerőmet ebben a tipusú járműben? A motorcsere se zavar Kép:(csak illusztráció) [link]

Ez ugyebár nem ugyan az a széria amit én nézek de a kivitelezés lehetséges többek szerint a válaszokat előre is köszönöm és jó tanácsokat is elfogadok.



2016. aug. 14. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Én mindenképp lebeszélnélek az Uaz-ról. 70-es években volt apámnak, később a munkahelyemen én is sokat vezettem, de borzalmas autó. A terepjáró képessége egész tűrhető, de a motorja nagyon gyenge és lomha, rengeteget eszik, és nagyon igénytelen tákolmány. Mire abból normális autót faragsz, rámegy a gatyád is. A Land Rover és G osztályos Merci már sokkal jobb alap. Nagyon jó terepjáró mindkettő. Talán még a Toyoták közt érdemes nézelődni, pl a Land Cruiser is jó.
2016. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mind a 2 sajnálatos módon milliók felett kapható ithon külföldön is kb és arra még egy offroad tuningot rárakni se olcsó
2016. aug. 14. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Gyerekes dolog beleszeretni egy fotóba.

Majd ha meglesz a jogosítványod ráébredsz......

2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olcsó, olcsón fenntartható tuningolt offroad kocsi. Aha.

Szerencse, hogy lassan itt a szeptember.

2016. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!