Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125cm3-es motrot keresek,...

Adszas kérdése:

125cm3-es motrot keresek, amivel simán átléphetem a 100km/h-át, és alkalmas autópályán való közlekedésre is. Melyik érné meg jobban nem hosszútávra (4-5évre)? Honda nsr 125, yamaha tzr 125, kymco quannon 125?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 13:08
 1/7 BiTOPro97 ***** válasza:

Csodát azért ne várj azért a 125ccm-től! ;)


Hondáknál csak a vázanyagát kell nézni, és ott is csak enduro és cross motorknál - viszont ott év járattól is függ - amúgy szinte kivétel nélkül mind jó.


Yamaha sem gyárt gagyit.

2016. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a kínai fhosokat tessék ELFELEJTENI!

Én ennyiért, illetve picit hozzátéve egy CBR125-t vennék.

2016. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BiTOPro97 ***** válasza:

CBR125 jó motor, van a családban. Nekem Honda CB500 - klasszikus van, tökéletes állapotban.

Idén váltogattam a motorokat, - mire megtaláltam az igazit, - de előtte én is 5 évig Honda 125-ösökkel rendelkeztem.

2016. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat
2016. aug. 15. 21:40
 5/7 anonim válasza:

Én ajánlom a Kawasakit, Hondát, Suzukit. Ezek mind japán motrok, a japán jó, a kínai szar.

De a Sabur, Alfa is jó

2016. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a Kymco NEM KÍNAI, ezt kellene elfelejteni már végre. Taiwani moci, nem összekeverendő a Keeway, CPI és hasonló fosokkal, és semmivel se rosszabb a nagy márkáknál (mondjuk nekem robogóm van Kymco, kettő is, és kiválóak) A Quannon-t nem venném meg, azzal nem alkotott nagyot a kymco sajnos. 125-ös sportgépben tényleg valami Honda, vagy Yamaha, esetleg Aprilia. De ha robogó, akkor a Kymco közepes testű 125-öse a Super 8 125 kiváló, vagy nagytestűek közül a Kymco Bet & Win, Dink és a Grand Dink 125 tökéletes.

Nekem az egyik 50-es kymco-m 80-at megy (gyári, csak fojtástalanítva), a másik 50-es megugorja a 100-at, azon van egy leo vince TT kipufogó. Kétüteműek.

2016. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha pályázni akarsz vele akkor 125 köbcentisben csak kétüteműt. A 125-ös 4T mindenre jó, de autópályázni nem.

Honda NSR125, Aprilia RS125, Cagiva Mito 125. Utóbbi kettő erősebb mint a Honda. Azzal azért legyél tisztába, hogy fogyasztásban ezek a motorok túlszárnyalnak egy 1.2-es Skoda Fabia-t, fater Fabia-ja eszik 5-6 litert, nekem az Aprilia RS125 beveri a 6 litert, de ha elkezdem felpörgetni, akkor benyeli a 8-10 litert is, viszont itt már haladok is vele keményen (Őr-Budapest pályán (265 km) 2 óra 11 perc egy tankolással)

2016. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!