Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan 370z Nismo-ban mi...

A Nissan 370z Nismo-ban mi kerül közel 17 millió forintban?

Figyelt kérdés
Előrebocsátom, hogy nem értek annyira az autókhoz, csak szoktam nézni az árakat, de az nekem laikusként úgy tűnik, mintha kicsit túl lenne árazva. Pár száz ezer forinttal többért már egy 35is Z4-t lehet kapni, ami tudom, hogy nem teljesen azonos kategória, de a BMW teljesítményben valamivel jobb, presztízs szempontjából pedig nincs is kérdés. Illetve amire nagyon kíváncsi lennék, hogy ezeknek a 370z-nek (meg a hasonló teljesítményű tizeniksz milliós Civic Type R, Focus RS stb. típusú középkategóriás sportautóknak) tulajdonképpen ki a célközönsége. Mert ennyi pénzért (14-18) a legtöbb magyar ember inkább egy hazai szinten presztízsautónak számító 3-as, vagy 5-ös BMW-t esetleg valamilyen SUV-t vásárol, 20 millió felett meg az emberek inkább egy Panamera-t vagy M-es BMW-t/AMG-t vásárolnak (legalábbis én ezeket szoktam leggyakrabban látni a felső kategóriás autók között). Hazánkban van az ilyen jellegű autóknak piaca? Mert én szinte szökő évente szoktam egy-egy 350z/370z-t látni az utakon.

2016. aug. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Komplikált egy kicsit a válasz, a 370z nismo az egy szívómotoros sportautó mindenféle toronymerevítővel.

Nyilván az árazása nem a magyar tárcához van igazítva hanem a japánokhoz.

2016. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Johnny Bravo ***** válasza:

Ennek a kerdesnek semmi ertelme!Kb mint ha azt kerdeznem mi kerul egy breitling órában olyan sokba?Mert kicsivel többért van omega is!


Ezt a presztízs dolgot meg hagyjuk!Mert nem tudom mi ertelme van több csillios luxusbatárokat ,igazi tőről metszett versenygépekhez hasonlitgatni!

2016. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Nem véletlenül írtam oda, hogy laikus vagyok. Tehát tulajdonképpen mi is a különbség egy 370z illetve egy 35is Z4 között (nagyjából azonos árkategória)? Vagy esetleg azt is kérdezhetem, hogy van-e igazi konkurens európai típusa a 370z-nek?
2016. aug. 15. 20:50
 4/4 Johnny Bravo ***** válasza:

"tulajdonképpen mi is a különbség egy 370z illetve egy 35is Z4 között (nagyjából azonos árkategória)?"


Roviden?Ég és föld!mondjuk tovabbra sem ertem a kerdest!Most azert mert 2 dolognak nagyjabol azonos az ára akkor ugyanazt kell tudnia?

De akkor figyelj:

-a bmw egy roadster a nissan meg coupe

-a bmw sor 6 biturbo a nissan V6 szívó

Es meg sorolhatnank!

Egyebkent a nissan "ellenfelei" :Audi TT,Bmw Z4,Mercedes slk,porsche cayman...tehat van europai konkurense!

2016. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!