Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 2004 es 1.6 benzin...

St4r kérdése:

BMW 316 2004 es 1.6 benzin vásárlásánál mire kell figyelni? Lehet kormos a kipufogója? Hol kezd el rozsdállni esetleg mi a típushibák? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
bmw,316
2016. aug. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Van-e rajta irányjelző, mert az sok BMW-ről hiányzik. Szériahiba lehet.
2016. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Johnny Bravo ***** válasza:
100%
Kb 10ezer ilyen kerdes van az oldalon!Hasznald a keresőt!Minden kerdesedre valaszt kapsz!
2016. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, vegyél legalább egy számmal nagyobbat, mert sokan itt is kérdezgetik, hogy lehetne a 316-oskat feltuningolni. A 316-okat amúgyis nagy számban hozzák a kereskedők kintről az alacsonyabb áruk miatt és ezért nem is valami rózsás állapotúak. Gondolom egy ilyen olcsó 1 millió forintos példányra vetettél szemet. Elsősorban arra kell figyelni, hogy megkímélt legyen és ne verjen át vele egy lókupec.

Nem annyira hajlamos a rozsdásodásra, mint a régebbiek, de az alvázon és a motorháztető elülső élénél ahol megáll a víz, előfordulhat egy kis felület rozsda, de nem vészes. Ha sikerül egy éppet kifogni, akkor le kell kezeltetni.


#1: 5 éve, vagy van annak már 6 éve is, hogy nem rendszeresen nem indexelő BMW ment végig előttem, azóta sem láttam ilyet. Annál több indexelni elfelejtő Fabiát, Suzukit látok azóta is. Összevissza kacsáznak az úton. Megértem ha szenilisek egyesek (néha egész fiatalok is) de akkor minek vezetnek?

2016. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat várom továbbra is.
2016. aug. 17. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerül találnod olyat, ami 1.8-as, az lenne a jó. (316i, de 1.8-as motorral, azt hiszem a német piacra ilyenek készültek) Amúgy szvsz kb egy Focus 1.6 Trend szintje, max télen hóban szívsz majd kicsit vele. Nem nagyon sok a típushibája, legalábbis nem olvastam, hallottam sok ilyet. Rozsda a felsorolt helyeken, plusz a szokásos kerékjárati ív. Ha sok a rozsda, akkor törték, azt hagyd ott.
2016. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!