Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a Kymco Agility 50ccm...

Megéri a Kymco Agility 50ccm 4T robogót venni?

Figyelt kérdés
A Kymco Agility-t néztem ki magamnak mert jó árban vannak és Honda motor van bennük. Mit szólzok ehez a motorhoz? mi a véleményetek vagy milyen más robogót ajánlozok 140.000ft-ig ?

2016. aug. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, és megbízható motor.

Viszont mire használnád a robogót?

Mennyire dombos útvonalon? Hány kg vagy?


Csak azért kérdem, mert oké, a 4t-nek sok előnye van, de azért akad egy erős hátránya is. Sok helyre a 2t-s 50-esek is kevesek, nem hogy 4t..

2016. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
70 kg vagyok és csak kisvárosban használnám (Dabason) ahol nincs sok emelkedő.
2016. aug. 16. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
A kérdésedre a válasz, igen megéri! Nagyon szeretem a 4T 50-es robogókat. Nekem is Agilitym van csak 25.000km van benne naés szóval igen, itt a baj hogy csak ennyit bírt. Megéri venni Kymco-t mert jó motor csak a 4T futásteljesítménye az nálam kevésnek bizonyult. Piaggio-t nézek természetesen újakat, arra nekem üzletben azt mondták hogy 40-50 ezer km-t is elmehetnek. (Gyári fojtással ment 25 ezer km-t). Majd meglátjuk mit bír egy másik. Ha esetleg 2T-ben gondolkoznál akkor arra is gondolj hogy annak 15-20 ezer km a futásteljesítménye egy jobbnak és akkor milyen egy Kymconak. Dönts jól és nézz jól körül.
2016. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Nalam van is egy elado.Ha erdekel dobj privatot.

2016. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 7 évet nyomtam le 50cc 4T agilityn, az elsőt újonnan vettem szalonból, 37ezer km-t raktam bele 3 év alatt és semmit nem kellett cserélni csak olajat meg ami kötelező. És úgy ment mint új korában, 1,9Litert evett 100-on. Sajnos ellopták. Aztán vettem egyet használtan pont 140ezerért, de azzal szívtam sokat, mert igénytelen volt az előző tulaj, de amint rendbe raktam onnantól nem volt baja. Szóval én ajánlom, jó kis gép. Ha teheted minél fiatalabbat vegyél, km-t ne nézzél csak állapotot. Pizzafutárok is ilyet vesznek, mert ha betartod az olajcserét 100ezer km felett elmegy simán.
2016. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!