Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yaris 1. 0 motor...

Toyota yaris 1. 0 motor mekkora fordulaton marad egészséges?

Figyelt kérdés
úgy értem meddig lehet egy ilyet húzni pl aútópályán már 90-100 km/h-nál 3500-4000 fordulaton pörög. Az már káros neki?
2016. aug. 17. 11:16
 1/6 Johnny Bravo ***** válasza:
Akkor legközelebb 90-100-nal az autopalyan ne felejtsd el felkapcsolni az 5.-et!Mert kizárt hogy ennel a temponal igy pörögjön a motor!
2016. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy túlzok.. de akkor úgy fogalmazok 110-nál 4000en pörög az biztos és elég hangos, ez sem káros ?
2016. aug. 17. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Toyota. Tehát ha 10.000-ig pörgetnéd, az sem lenne káros. Nyugodtan pörgesd csak, a japán autók azt szeretik.
2016. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kis pénzből nagy autó álmokat kergetni csak úgy lehet, hogy egy ezres motort kínzol...az nem pályára való. ha mégis halaszthatatlan, akkor a száz pont elég, pörög amennyit pörög..


a toyota sem tud csodát tenni...bár dolgozik a projekten.

2016. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen Yarisom van, és szerintem is durva, hogy mennyit pörög autópályatempónál, de ez egyáltalán nem káros neki. Hangos, meg sokat fogyaszt olyankor, de mentem már vele tartós 140-150 körül. Egyszer kipróbáltam, hol lehet a vége, de 168 környékén megsajnáltam és nem akartam tovább nyomni. Szerintem ott van valahol a végsebessége is. Nem kell lassan menni vele, a 130-at nyugodtan tarthatod vele pályán, csak be fogja kapni a 8-9 litert 100 kilométeren :)
2016. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 5.ben 110nél csak 3ezer körül pörög, de ez városi kocsi, arra lett kitalálva, de én nyúztam mert úgy gondoltam nem érdekel, kíváncsi vagyok meddig bírja, mivel céges én pedig teljesítmény nélkül megvagyok lőve így amúgyis széthajtom,de hiába "akarom" széthajtani, nem lehet, megse kottyan neki, a végsebessége is 155km/h a könyve által, viszont 180at is tapostam már ki belőle
2017. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!