Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan kérdésem lenne h van...

Demeter attila22 kérdése:

Olyan kérdésem lenne h van egy bmw 320d e46 2. 0 dizel autom és menetkozbe a pillanatnyi fogyasztas merő ingadozik nem a tura ora hanem az alatta levő mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 14:09
 1/4 anonim válasza:
A mérő jó, a pillanatnyi fogyasztás tényleg ingadozik. Minél nagyobb gázt adsz, annál többet fogyaszt a kocsi. De elviheted szervizbe is, csak ne csodálkozz, ha kiröhögnek.
2016. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom h kell ingadozon plàne ha nagyobb gazt adok,De menetkozbe ugy meglöki az autot mindha valahonan egybol több uzemanyagot kapna! De maximum 2 masodperc az egesz ugy meging hirtelen es vissza szökik rendesre
2016. aug. 17. 19:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki mitol van???
2016. aug. 29. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz, én is ha pl fix nagy gázzal kezdek gyorsítani akkor kb 15 litert ir a pillanatnyi elérek egy fordulatot (~2000) akkor kicsit vissza esik, majd 2300 tól megint feljebb megy és hirtelen megindul pedig ugyan akkora gázt adok. Vákuumcső is lehet, vagy geometria állító, vagy lekokszosodott a turbó, vagy az EGR vagy légtömegmérő hiba , stb sok minden lehet, ha adagolós akkor akár az is lehet. Én nem foglalkozok vele, nem adok akkora gázt 2000 fordulatnál hanem 2500 től 3000-3500 ig ha hirtelen kell gyorsítani egy nagyot , amúgy meg félgázon el autózok vele egy ideje, de majd rászánom magam egyszer elviszem szerelőhöz csak most nem akarom nélkülözni a kocsi és annyira úgyse taposom neki, hogy zavarjon ez a dolog.
2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!