Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ELHAGYATOTT MOTOROKAT hol...

ELHAGYATOTT MOTOROKAT hol találok?

Figyelt kérdés

Tehát elhagyatott motorokat keresek, amelyeket sorsukra hagytak, és jópár éve le vannak állítva. Meg szeretném menteni őket, ha nem is mehetek forgalomba velük.


Arra kérlek Benneteket, ha tudtok ilyen mocikat, írjátok le hogy melyik városban, és melyik utcában vannak, és a típusát is azért szeretném tudni. Nem kívánok vitázni, eszmét cserélni, kioktatásokat kapni. Csak egy helyet+típust várok.Magam és a motorok nevében előre köszönök minden segítséget.



2016. aug. 19. 18:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Csernobil biztos van pár
2016. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

#1: Pontosítok: Magyarországon keresek ilyen motorokat. Amúgy jogos amit mondasz. Gondoltam már hogy ott mennyi kincs van... Csak éppen rákos lesz tőle az ember...


Komoly válaszokat szeretnék

2016. aug. 19. 18:16
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy segíteni fogunk abban, hogy lopkodj.
2016. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett itt egy példa:

[link] (nem az én tulajdonom a videó, csak egy példa)

2016. aug. 19. 18:34
 5/36 anonim ***** válasza:
72%

Én pedig elhagyatott autókat keresek. Nem kérek kioktatást, csak utcát és tipust. Szerszámaim vannak a nyitáshoz és indításhoz. Köszönöm.


Vagyis dehogy, izé, nehogy azt higgyétek, el akarom lopni! Dehogy, csak... hm... lefotózni akarom őket!

2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igen, citromost? Tudod, nem ismersz engem az a baj. Engem becsületes embernek neveltek, és becsületes, tisztességes is vagyok. Elmondjam hogyan lehet elintézni? Van vázszám, és van közlekedési hatóság. Ó és meg is van a tulaj. Ha nincs akkor rendőrség, és ott bejelenteni stb., de most nem fogom leírni. Tisztában vagyok vele hogy ez Magyarország, és semmit se lehet könnyen elintézni.


Jó hogy ezt is tisztáztuk. Tehát kérlek Benneteket segitsetek. Köszönöm

2016. aug. 19. 18:42
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Ötös vagyok, és jelzem, én is határozottan becsöletes vagyok. Sőt! Sosem hazudnék. Olyan vagyok, mint orbánviktor.
2016. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán, az sokkal jobb ha ottmarad és szetrohad. Szétverik, méltatlanul bánnak velük... Aztán jön a MÉH telep persze Menjen a kukába minden, csak az új a jó(SE) A t*köm televan , hogy a sok tolvaj miatt nem lehet hinni senkinek se. Nem ti (válaszolók) vagytok a hibásak, hanem a tolvajok...
2016. aug. 19. 18:49
 9/36 A kérdező kommentje:
Aki nem válaszol normálisan azt tiltom.
2016. aug. 19. 18:51
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Tiltod? Ez nem a fészbúk... :D
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!