Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ez a sok távszerelős...

BiTOPro97 kérdése:

Miért van ez a sok távszerelős kérdés, de ráadásul kellő információ és fotó nélkül? - anyám szokta mondani a távgyógyítós fórumkérdések. Ez meg autóban, tényleg most is, hogy miért nem működik XY része egy gépjárműnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "drága" a szerelő, persze drága lehúz és "kókler", vagy mind a kettő egyszerre. De legalább lefotózná, részletesen leírná mi van és mivel, vagy megmutatná ismerősnek aki legalább egy picit többet ért hozzá, - van olyan, - és ha nem is tudja megoldást, de már értelmes, érdemben megválaszolható lenne legalább a kérdés.

#autó #motor #távszerelés
2016. aug. 19. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom az autók mennyivel jobban b__zhatók el, de motoros tapasztalatból mindig magam csináltam cseréltem a gépjeim alkatrészeit, egyedül a gumicserét és szelephézaggal mentem szerelőhöz, ezekért is csak szerszám és műszer hiányában. Másrészt nem keresek annyit hogy egy fapados autó és egy fiatal sportmotor mellett kiadja pár ezret úgy is hogy én viszem az olajat és szűrőt, csak le kéne engedni a régit és az új szűrőt felrakni utána felönteni olajjal.

Téli időszakban patent állapotra felkészítem a motort, amit ha az idő enged már tavasszal be is indítok, és munkából haza érve levezetésként el megyek kicsit gurulni.


Autómmal úgy vagyok csak tankolom és járok vele, jelenleg.

2016. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az van, hogy sajnos a fiatalok nagy részének az internet véget ér a facbúknál és a pinterestnél. Már a guglit se tudják használni, az ország elbukott a Pisa teszten is ez miatt.

Ha a gugliba sikerül valamit beírni, akkor feladja ezt az oldalt, és majd itt próbálkozik. De mivel fogalmazni, kérdezni nem tud, és alapvető sejtése sincs az autókról, megszületnek ezek a bárgyú kérdések!

Ráadásul el se olvassa utólag mit írt ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__8..

2016. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na tessék, közben megszületett a következő értelmes kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__803..

2016. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha hibásan is, de néhányan kérdeznek..mi van azokkal, akik azt sem tudják, hogy a neten kérdezni is lehet..sőt...vannak profi javítóoldalak, videók, robbantott ábrák, segítség lépésről lépésre..

..no persze a tanácsok sem jobbak: "ha eszi az olajat, tegyé bele 20w50-est..az nem fogy..vagy automatát ne vegyé, mert a javítás drága..a haver monta.."

de ez sem lenne baj...


...hanem sokuk gyereket is "nevel"...sajnos a gyerek is leragad apa szintjén...

2016. aug. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Ég a check engine" mi a gond? :D
2016. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Műszaki hibára gyanakszom XD
2016. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz???


"nemtom mivan de apum mindég rámszól, hogy neúgy fordícsam, merakor az eleje beizél. most ez mérvan és menyiér csinájjákmeg?"


Nagyon szeretjük ezeket. :D

2016. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. és: Például: Nem működik a "hátsó ablakmosó", ez miért van?
2016. aug. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!