Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Győrben a fehér Seatban...

Győrben a fehér Seatban (Trafipaxos autó) milyen mérőműszer van?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert lehet elkapott 60-at mentem vagy kicsit fölötte pont 60-65 között, a mutató nagyon pontos sajnos, és ha ez a szuper trafi van benne az 68-tól küld csekket legalábbis az origón azt írják.

Helyszíni bírságot ugye nem küldenek postán? (itt már minden előfordulhat)


[link]



2016. aug. 20. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Győrben van két fehér Seat Cordoba, és azokba lézeres műszert raknak. Kétféle típust cserélgetnek: NJL SCS-103 és ARH CAM-S1. Ezek mobil eszközök, nem fixek, az anyósülés fejtámlájára helyezik őket.


Mivel két féle lézer típust cserélgetnek, így nem lehet megmodnani, hogy épp mi lehetett benn... Ha volt az oldalán sárga csík, akkor SCS-103; ha nagy kék eszköz volt, akkor ARH S1... De szuper traffi nem szuper traffi.. nincs különbség. Egységes Magyarországon a büntetés határ, azaz 15 km/h a tűréshatár lakott terüelten belül, és +3km/h a műszer pontatlansága miatt, így igen, 68 km/h-tól megy a csekk; és az teljesen mindegy, hogy melyik mért be. Amúgy nem kell büntetéstől tartani, emrt a autó km órája csal felfelé... 70 körül kellett menned ahhoz, hogy bemérjen... Feltéve, ha 50-es tábla volt kinn, és nem kisebb... Amúgy nem, helyszínit nem postázzák, azért helyszíni a neve....

2016. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem tényleg nem jön csekk, azért is aggódom mert beszoktam tartani a szabályokat most is végig betartottam csak 2 bizonyos színű "gyerek" ""biciklizett"" a Béke hídon, pont az a sáv közepén és alig akartak szélre menni akkor lassítottam ,de ahogy elkerültem lehet gázt adtam és attól tartok hogy pont megvolt a sebesség.

Pontosan itt állt a Seat: [link]


Én pedig kb itt kerültem el a szép színűeket: [link]


Majd felkanyarodtam a 821-re jobbra.


200 méter fölé ellát rendszámmal az a szerkezet?

2016. aug. 21. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100-150 méterről készít képet.
2016. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem nem mentem gyorsan és nem volt oka fényképet készítenie. Köszönöm!
2016. aug. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!