Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyi idióta sofőr...

Miért van ennyi idióta sofőr Oroszországban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=D3F3Adu8fAw

A fenti videóban észrevehető, hogy nagyon sok a szabálytalan sofőr, a vagánykodó kamionos stb., és még nagyon sok video van róluk. Csak úgy törnek egymás után a zsigulik...

Még a parkoló autókba is képesek belemenni, az üres autóúton a teherautó is pont neked fog menni..

Mi lehet az oka ennek, hogy ennyi barom van ott? (tudom, hogy van máshol is, de szerintem ott a legtöbb)



2016. aug. 22. 10:29
 1/9 A kérdező kommentje:
És az, hogy senki nem áll meg segíteni.. Soha nem mennék olyan helyre, ahol még a 20 éves autókat is félteni kell mindentől.
2016. aug. 22. 10:31
 2/9 anonim válasza:
Ott van a legtöbb fedélzeti kamera.
2016. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem véletlenül kell oda olyan, tudják magukról, hogy vezetni sem tudnak.

Én is sokat utaztam már több országban, de ott ilyen idiótákat még nem láttam.

2016. aug. 22. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
máshol is van legalább ennyi hülye, csak nincs kamera az autóban, ami felvegye. talán "road rage"-ből több van mint más országokban. de te is hirtelen felkapnád a vizet, ha olyan helyen laknál mint ők.
2016. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Budapest belvárosa még biztonságosabb parkolni, mint oroszoknál bárhol kint hagyni az autót. Balesetnél úgy látni, mintha féket sem ismernék.

Az utak nagy részén sáv sincs felfestve.

2016. aug. 22. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj már el Budapest közlekedési csomópontjaira meg a legforgalmasabb kereszteződésekhez, vagy egy olyan helyre ahol építkezés miatt útszűkület van, aztán számold, hány percenként hallasz dudálást, esetleg 1-2 anyázással megfűszerezve. Itthon is legalább ennyi marharépa van az utakon, csak itthon nem terjedt el, hogy kamerát ragasszunk a műszerfalra vagy a tetőre, mert MINEK?

Attól, hogy te valahol nem látsz "idiótákat", attól még bizony vannak.

Egyébként de felkaptad a vizet, miért frusztrál ennyire, hogy az orosz autósok ilyenek? :) Nemhogy örülnél neki, hogy nem ott élsz.

2016. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, út szűkülés... De rohantak már beléd úgy, hogy álltál a sor végén? Oroszországban idő sincs dudálni meg anyázni, beléd mennek :D

Nem vagyok kiakadva, inkább azon, hogy láttam Mo.-n pár orosz rendszámú autót...

2016. aug. 22. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok igazság van abban amit az előttem válaszolók leírtak, ugyanakkor az orosz egy nagyon furcsa és szerencsétlen nép, és ez a vezetési stílusukban is megnyilvánul. De nem csak az orosz ilyen, hanem számos más keleti nép is. Ugyanakkor valóban van máshol is annyi idióta mint ott, csak hát ugye ott felszerelik a fedélzeti kamerát, máskülönben a rendőr nem hiszi el hogy mi történt valójában.
2016. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tény hogy sok a kamera, igy sok az anyag is. De brutál agresszivek és frusztráltak is, ráadásul a fele mindig full részeg. Ezért a sok durvaság.
2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!