Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motorhoz melyik márka...

Kezdő motorhoz melyik márka jobb (kevesebbet eszik, alkatrészek nem millokba kerülnek, hosszú üzemidő). Ez a három márka ami közül gondolkozok (kawasaki, honda, suzuki) A2 -es jogsihoz mit gondoltokmelyik a jobb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint Suzuki (mivel "csak" róla van tapasztalatom).
2016. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először valami kissebbet, hogy megtanuld a magyar utakat használni. És tanulj dolgokat a motorozás buktatóiról. Jobb, ha az első esés kis sebességnêl és olcsón úszod meg.. Motoros vok én is. Én tapasztalatból írom..
2016. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgymond igazából elsőbek egy 50 es simsonra gondoltam hogy a motor kezelését meg az ilyeneket megtanuljam. De utána a jogosítványhoz illő motort egy 35 kw-s.
2016. aug. 22. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Az A2-es kategóriába az általad említett gyártók következő modelljei férnek bele: Honda CB 500, Suzuki GS 500, Kawasaki ER-5. Ezek közül egyértelműen a Hondát tartom a legjobb motornak a felsoroltak közül. A blokk, a váz, a futómű, a fék mind-mind sokkal jobb a CB 500-on, mint a másik két motoron, de bármelyiket választod, nem fogsz benne csalódni, mindegyik megbízható és olcsón fenntartható motor.
2016. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vegyel egy derbi-t
2016. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A simo tökéletes választás!
2016. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!