Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd Mazda MX5...

Melyiket vennéd Mazda MX5 vagy Toyota MR2?

Figyelt kérdés
Évjárat 2000-2003 max.2 mill.

2016. aug. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

2 millióért már kocsit lehet venni, nem ilyen gyenge 2 személyes mx5-öt.

Amúgy ha választani kell akkor a mazda, mivel az hátul hajt és emellett még cabrio is és elég jókat lehet hallani a kocsiról, szóval elég jó vezetési élményt nyújt a kicsi kasztninak köszönhetően, élményautónak mondják annak ellenére hogy teljesítménye kevés

2016. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Johnny Bravo ***** válasza:
34%

"Amúgy ha választani kell akkor a mazda, mivel az hátul hajt és emellett még cabrio is "


Mert az Mr2,hol hajt?Meg az nem kabrio?


Egyebkent az mx5-el tenyleg jokat lehet menni,de szerintem annyit közel sem tud mint amennyire fel van hypolva!

Az mr2 keresztbe hosszába mondenhogy megeszi reggelire!

2016. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
MX-5-öst vegyél, mégpedig egy 10th Anniversary Editiont, amiben a 140 lóerős 1.8-as motor van, sperrdifi, Bilstein futómű, Nardi kormány. Az egyik legjobb élményautó, amit valaha csináltak, a te keretedből pedig lazán kijön. Az MR2 is jó autó, kicsit más karakterű, mint az MX-5, de ha esetleg azt választod, abban sem fogsz csalódni.
2016. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,jól hangzik,de így még nem láttam hirdetve---milyen évjárat?/kaszni rohadástól félek/
2016. aug. 24. 13:35
 5/8 BiTOPro97 ***** válasza:
Én csak csúcs motoros MX5-öt, de az többe kerül, ha érdemes is megvenni. Toyota MR2 az ilyen kilencvenes évek szökevény, nekem semmilyen és elavult autónak néz ki.
2016. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A "keret" sajnos max 2 mill
2016. aug. 24. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az MX5-t a vezetési élménye teszi azzá ami,nem a mérete,a teljesítménye vagy éppen a kényelme egy 1000km-es úton.


Sokkal nagyobb élmény egy akármilyen MX5-el 70-el repeszteni leengedett tetővel,mint egy mai hangtalan steril agyonkomfortizált autóval 170-el.

Keménytető nélkül nem is igazán akar az ember 100 fölé menni az MX5-el.


A lényeg hogy ne rohadjon teherhordó pontokon,és ne add az 1.8-as motor alá.

És a sperr se hátrány.


Egyébként 140-160Le 1000kg-s kasztnihoz minden csak nem gyenge.

2016. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A 10th Anniversary Edition csak '99-ben volt kapható, limitált darabszámban. Sajnos a magyar oldalakon csak elvétve találni egyet-kettőt, de érdemes a külföldi oldalakon nézegetni. 5000 Euro körül már lehet igazán szépeket kapni, az a regadó és a magyar forgalomba helyezés után is megállna neked 2 millió alatt, szerintem megéri ilyen autót külföldről behozni.
2016. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!