Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet beállítani...

Miért nem lehet beállítani honda mtx en az alapjáratot?

Figyelt kérdés

Üdv! Lenne egy Honda mtx 80 om és olyan gondom lenne hogy egyszerűen nem lehet beállítani az alapjáratot..Csak akkor marad meg az alapjárat ha eléggé betekerem az alapjárati csavart akkor is olyan 2 ezres fordulat környékén, de viszont akkor pedig magas fordulatról nem akar vagy csak nagyon lassan esik vissza a fordulat. Tehát addig jó még nem indulok el, de ha megyek pár métert és egy kicsit odahúzom neki hiába engedem el a gázt nem esik le a fordulat. Ez azóta így van mióta megvettem a motort..

Közben generálozva lett a motor, csapágy, szimering csere fúrás stb..gondoltam hátha valahol falsot szívott és majd összerakás után jobb lesz, de nem..Most a karbiban kicseréltem a tűszelepet (műanyag úszós) mert már más ötletem nem volt, de semmi változás. Esetleg valakinek lenne valami ötlete mi lehet még a probléma? Mert én már kifogytam..:)



2016. aug. 25. 12:36
 1/1 anonim válasza:
Csaó. Ha megoldottad a problémát mi volt az? Ugyan ezzel a problémával küszködöm..
2021. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!