Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meg "chippelem" az mk4-emet...

Ha meg "chippelem" az mk4-emet, akkor több lesz a káros anyag kibocsájtás?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

[link]



2016. aug. 25. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Több lesz.


Viszont se a chiptuning,se a nagyobb károsanyagkibocsátá se jelenti egyből azt,hogy kormolni fog.

2016. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ezzel kicsit megkönnyebbültem :)

Szomszédomnak is ugyan olyan autója van +chip és eléggé füstöl neki. Nekem csak hidegen start után.


De viszont 21 dollár volt neki eBayről a Chip ami már 5 éve van, és mondja hogy a fogyasztás 0,8 literrel kevesebb, és mikor odataposok az övében nincs 2 másodperces "lag". Tehát padlógáz után kell várni amíg elkezd húzni az enyém(talán a turbó variábilis lapátjai állítódnak ez alatt?). Nem tudom de az a ketyere marhajó :)

2016. aug. 25. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

A tuningbox,ami szimplán átveri az ECU-t,az nem chiptuning.

Az a legcigányabb dolog amit egy autóval tenni lehet.


Olyan chip-est kell keresni,aki füstmentes-re írja.


Ismerősnek a 115 lovas MK3 TDcI lett chip-elve,neki kormol padlón,viszont sokkal jobb lett.

2016. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként 21 dollárért jól átkenték,mert az egy ellenállás tulajdonképpen egy dobozban.

Nincs 1 dollár a valós értéke.

2016. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]



Gondolom az ECU-nak több dieselt naplóz be, erre pedig a számítógép a kocsiban kevesebbet adagol

2016. aug. 25. 18:51
 6/9 A kérdező kommentje:
*üzemanyagot
2016. aug. 25. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt van a működése: https://www.youtube.com/watch?v=vNkA_eIuwgA

Ha neked megér közel 6 ezer Forintot az, hogy kiváltasz egy kb. 10 perces munkát, akkor nyugodtan megveheted. (Egyébként meg a termék csak egy 3 Forintos ellenállást és egy 100 Forintos kapcsolót tartalmaz.)

2016. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sok mínusz azon a videón :)

Biztos lesz benne chip ha szétszedem, amint megjött, teszek fel képet a belsejéről, kíváncsi lettem

2016. aug. 25. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, mostmár én is kíváncsi vagyok :)
2016. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!