Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudnátok első...

Milyen autót tudnátok első autónak ajánlani?

Figyelt kérdés
Első autómat szeretném megvenni majd, de nem tudom, mibe érdemes befektetni. Inkább benzinesben gondolkodom, de jöhetnek megbízható dízelek is. Nem akarok sokat költeni rá, én olyan 3-4 ezerre gondoltam, szóval hallgatom az ajánlásokat, ötleteket.

2016. aug. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

befektetni? Ezt szerintem nem így kell érteni, mivel az autó veszít az értékén szóval csak bukni fogsz rajta.

Valami Opel való neked vagy VW

2016. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, én úgy értettem, hogy mi lenne az, amire megéri elkölteni ennyi pénzt, és nem fogok szívni vele a későbbiekben.
2016. aug. 27. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor egyértleműen az Opel a megfelelő.

Olcsó fenntartású, olcsó az alkatrész és megbízható. Ha egy B Corsát veszel az még keveset is fog fogyasztani.

Úgy számolj h átírás + bizti + évente teljesítményadó + a szerelés ha valami elromlik rajta, téli-nyárigumi csere stb...

2016. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, meg is nézem mindjárt.
2016. aug. 27. 20:30
 5/8 anonim válasza:
G-s Astra.
2016. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

G Astra nincs 400e Ft-ért

B Corsa, B vectra, F astra ezek ami szóba jöhet

2016. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-4 ezerből csak RC autó van, de csak Tesco-minőségű.
2016. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én legutobb 100 ezerért vettem Ford Fiestát, szervó,légzsák. 3 hónapra vettem, 2 éve semmi baja. Kötelezőket megcsinálom rajta, kevesebbet is fogyaszt mint a Suzuki csak 37 kw, gyenge.

Suzukimat 215 ezerét vettem klímával, új alufelni + új gumi + vas felni + 1 szezonos téli gumi + mac hangtechnika, központizár egy darab rohadás nincs a járgányon csak a olajat eszi, de az nem gond. 300.000 km felett eheti, majd megnézetem. :)

2016. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!