Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan hozzák be olcsón a...

Honnan hozzák be olcsón a motorokat Magyarországra 50-125 köbcenti?

Figyelt kérdés

50-125 köbcenti kategóriára értve ,nem akarok egy nevezetes boltot,magánszemélyt se leírni ,pl Kecskeméten van egy illető aki elég jól csinálja, Debrecenben szintén egy motorbontós, szinte vadi új motorokat bont .

Hallottam olyat is hogy Olaszországból .

Ez azért érdekelne engem mert későbbiekben ha oda kerülök anyagilag engem érdekelne ez a egész dolog ezzel szeretnék foglalkozni mint egy nagy bolt ,cég ,magánvállalkozó .



2016. aug. 29. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan országokból ahol rengetegen használnak robogókat, ezért sok a használt robogó.

Főleg olaszország, hja. Meg japán. Ritkábban délamerika, kelet Ázsia.


Egy szervizes egyszer azt mondta nekem, hogy ő azokat ajánlja megvételre ami külsőleg törött.

Amelyik külsőleg szép, az általában motorikusan szét van hajtva, és azért lett leadva. Ha viszont az idomok töröttek, valszeg csak bukott egyet a felhasználója, aztán nem volt kedve rendbe hozatni, és ezért leadta.

2016. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb Olaszországból.


Persze, vegyél törött motort, hátha el van menve a váza, hegesztett volt stb stb...


Egyébként ha itt kell megkérdezned akkor felejtsd el, hogy ebből élj meg. Aki ilyen üzletekkel talpon marad az egyrészt komoly kinti kapcsolatokkal rendelkezik, ezért olcsóbban tudja, hozni a gépeket, másrészt állítólag a maffia is elég jól benne van. Nem lehet csak úgy beszállni ilyen üzletbe.

2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20-éves vagyok ,valahol el kell kezdenem ,nem akarok minimálbéré dolgozni életem végéig és azt csinálni amit nem szeretek .

Eddig is csináltam ezt csak idehaza találtam motorokat de van olyan hogy 1-2 hétig csak keresek motort és akkor is szart találok .

És itt nem Simson kategóriában beszélek . Eddig amit elvittek mind fel lett újítva és eddig egy panasz sem volt rájuk.Ezért gondolkodom nagyon e téren.

2016. aug. 29. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Olaszország, Spanyolország. Én Olaszországból hordtam, Torinóban, Livornóban, Rómában, Nápolyban, Milánóban voltak gyűjtőpontok. Ottani ismerősök összeszedték őket, átnézték, ami nagyon hulladék, azt vagy bontották vagy eladták egybe. Ugye ők is a mi megrendelésünkre dolgoztak (nem csak arra, de nekünk is), levolt adva hogy mennyi Aprilia SR kell, mennyi Yamaha, mennyi Peugeot, mennyi Malaguti. Amikor összeszedték, akkor telefonáltak és mentünk érte. Ezek olyan állapotba voltak, hogy idehaza már ne sokat kelljen rákölteni, mármint motorikusan meg az idomokra értem, gumi az más, azt vagy tettünk rá, vagy ha olyan állapotú volt, akkor maradt rajta. Ismerettség kell hozzá, mert egyrészt átvernek, másrészt nem tudod olyan áron felhajtani a motorokat, hogy megérje vele foglalkozni. Viszont ügyelni kell, mert bizony van köztük lopott motor, nem is kevés, de na, ez ezzel jár.
2016. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a segítségét !

Egy privát üzenetet küldtem ,ha nem nagy gond választ szeretnék pár kérdésemre még .

2016. szept. 1. 12:40
 6/6 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból, sikerült ilyesmit létrehoznod?
2022. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!