Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Járművekről szóló YouTube-os...

Akosszabo kérdése:

Járművekről szóló YouTube-os műsorhoz vmi találó jó nevet tudna vki ajánlani?

Figyelt kérdés

Hamarosan terveznék egy autós TV műsorokhoz hasonló olyan műsort, melyben nemcsak autókat hanem mindenféle járműveket tesztelnék/mutatnék be és nem a TV-ben hanem a YouTube-on futna a műsor. Csak nem tudom, hogy milyen találó nevet adjak a műsor címének? Vmi ötlet?


Edddigi gondolataim:


4 keréken

Hetedeik sebesség

Jármű blog

Járműmánia

Végsebesség


2016. aug. 29. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem korlátolnám be ezt kizárólag magyarnévre.


Valami nemzetközibe gondolkodj, és a videókhoz csinálj angl feliratozást.


Ha már időt, energiát, pénzt áldozol ebbe, ne korlátozd be magad kizárólag a magyar videós piacra.. Szarvashiba lenne az internet adta lehetőségekhez képest.

És ne csak youtubon vidd a műsort hanem dailymotionon meg más videómegosztókon is, mindenhol van monetize.

2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomcatters ***** válasza:
YoutubeCar
2016. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CarTube? Tök menőn hangzik szerintem :D
2016. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja tök jó a név csaj sajnos már nagyon sok ilyen YouTube csatorna létezik, mondjuk,nem ilyen tartalommal és nagyon kevés feliratkozóval.


https://www.youtube.com/results?search_query=cartube

2016. aug. 29. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Fú basszus, tényleg nem azért a fél kifliért, de ha már a névválasztásnál problémák merülnek fel, mire számítsunk tartalom gyanánt?

A felsoroltjaid irtó gagyik és közhelyesek, vagy nagyobb műsorok átköltései.


CarTészet vagy valami hasonló, egyedibb.

2016. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!