Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakorlatszerzés javaslott...

Gyakorlatszerzés javaslott autós iskolába vagy felesleges és rájövök egyedül? Ill. milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

3,5 éve szereztem meg a B kat.jogsit. azóta is aktívan sofőrködöm. Nemsokára szeretnék elkezdeni motorozni 125cm3 alatti motoron. Érdemes aut.isk.ban beiratkozni ilyen par prax szerzésre vagy felesleges mert egyedül is meg tudom tanulni? Jelzem nincs senki a környezetembe aki motorozna. Ezért gondoltam hogy érdemes lenne talán. Ill. Milyen motort ajánlanátok olcsó kategóriából a kezdetekre.

A B kat.jogsim 2 év után automatikusan ervényes A1 vezetésére viszont azt nem tudom hogy be e kell íratni tehat új jogsit csináltatni.

24/L



2016. aug. 29. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A B kategóriához nem adják autómatikusan 2 év után az A1-et.

Van egy olyan könnyítés, hogy egy oár órás tanfolyamon megszerezheted az A1-et, ezt hívják B125-nek. De ha nem tudsz motorozni akkor ez így semmit sem ér, mert valószínűleg nem fogsz átmenni pár óra(számszerint 2) gyakorlással a forgalmi vizsgán.

2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amennyire tudom nem jár automatikusan, kiegészítő tanfolyam kell hozzá szerintem.

Igen, új jogsit kell csináltatni.

Egyedül biztos hogy nem fogod megtanulni, úgyhogy ha nincs ilyen ismerősöd akkor iratkozz be valahova.

Attól függ milyen motorban gondolkodsz. Sportmotorok közül Honda CBR vagy CBF 125 szerintem a legjobb választás, olcsó is jól bevált.

2016. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!