Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkocsirajongók segítség,...

Sportkocsirajongók segítség, önállóan szeretnék több mindent megtudni az autókról, mert a fiúm imádja őket szóval hogyan is kezdjem, esetleg valami oldal kezdőknek? 20/L

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, több mindent megtudtam róla és az egyik legfontosabb jellemzője az h imádja az autókat. Órákon át tud róluk beszélni, sok filmet is megnéztünk már együtt és lehet h nehány alap dolgot meg is jegyeztem róluk, de ez nekem nem elég.Érdekesnek találom a témát és tudom h mennyire örülne ha látná h érdeklődöm a témában, főleg ha idővel véleményem is lenne mindenről. Van valamilyen oldal vagy app ahol az alapoktól kezdhetném? Elsősorban a jdm érdekelne engem :) Köszönöm előre is a kedves válaszolóknak.

2016. aug. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletet érdemel a kérésed...látszik, hogy nem akárki neked ez a fiú..


de..a témáról úgy lehet csak beszélni, hogy van valamilyen kézzelfogható kiindulási pont...

én szívesen "mesélek", mert nekem van sportkocsim, de a mesével nem mész semmire..


tedd azt, hogy egy használtautó-kereskedésben beülsz néhány kétajtósba, mintha vevő lennél(az igazat ne mond el)..


legalább a fíling meglegyen, amikor áradozol..csak úgy leírásokból, képről nem sokra mész..


szerintem

2016. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sportkocsi az csak benzines es csak rqd meg jo sok ccm es jo sok henger, ez a lenyeg!

Youtube -n ird be pl. Amon oliver vagy oom500 es mar jon is a lenyeg!

2016. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek mind jó tippek voltak, a youtube-ost már meg is néztem :)
2016. aug. 30. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Áhh nem hiszem el...

Van ilyen lány, aki a barátja kedvéért ilyeneket tesz és ráadásúl JDM. Bárcsak ilyen barátnőt találnék mit te :)

A JDM kocsik az én kedvenceim is

Nézz utána a Nissan Skyline-nak ez egy japán legendás sport kocsi, ezt minden JDM fan szereti, a wikipédián tudsz róla olvasni, ha tudsz 1-2 motorkódot pl. RB25DET tuti lehidal tőled, ha megvan a skyline akkor az utódja a GT-R ről olvass kicsit, nem kell sokat tudni róla elég a lóerő NM, 0-100, motorkód hajtás stb...

A másik legenda a Toyota Supra, abból is az utolsó generációs főleg a 2JZ motor amiért oda vannak az emberek, ahogy leírtam ki is rázott a hideg... :)

3000 ccm 2 turbo és burtálisan lehet tuningolni, van hogy olyankor 600-800-1000 lóerőre felhúznak egy ilyen motort és az a hang amit az kiad áhh az kegyetlen... Youtube-ra írd be 2jz sound vagy rev limiter vagy 2jz drift. Utána nézhetsz még a turbo működésének nagy vonalakb, hogy levegőt juttat a motorba stb... stb.. a turbohoz kapcsolódik a lefújószelep is az adja azt a jellegzetes sziszegő hangot házelvételnék a turbos kocsiknál, akkor engedi el a nyomást, blov off sound így van fenn youtube-on. Általában ezek a kocsik RWD ami a hátsó kerék meghajtást jelenti. Silvia, 200sx s13, s14a ezek még ami japán fanok kedvence, valamint a Honda NSX. De ott van a WRX és EVO. A subarunak boxer motorja van és az adja azt a jellegzetes szép hangját. Ha JDM akkor japán és ha japán akkor a Drift. Ugyanis japánban alakult ki a drift is. Ezekről tudnék elég sok dolgot írni, mivel Japán és drift fan vagyok. Ha kíváncsi vagy valamire írj privátot írok még pár dolgot

2016. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló.

Milyen kocsid van?

2016. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a tökéletes nő :D
2016. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LoMaLu_Gamig válasza:
Szoktak szervezni autótalálkozókat, ha egyre elmész, kérdesődködsz, rengeteg dolgot tudhatsz meg
2022. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!