Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan szerezhetek autóba...

Honnan szerezhetek autóba másik motort hivatalosan?

Figyelt kérdés

Ha veszek például egy törött autót, jó motorral akkor áttehetem a mostani autóba a motort?

Okmány irodában elfogadják az adásvételit mint a motor birtoklójának igazolását?

Ha igen, akkor mi lesz a megmaradó kasznival? Motor nélkül le adthatom bontásra?



2016. aug. 31. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem, hivatalos soha az életbe nem lesz így...

Nagyon drága a papírmunka, senki sem papirozza le.

Szinte lehetetlen eljárás, mindennek meg kell lennie a származásnak mindent néznek

2016. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Típusazonos blokkra cserélheted.


Ilyenkor elméletileg újra kell műszakiztatni és kapsz új forgalmit is amibe belekerül az új motorszám.


Típuson belül is van lehetőség pl nagyobb motort betenni,de ezt már engedélyeztetni kell az NKH-nál,és ez már sokkal macerásabb,az autók java részével meg el sem érdemes kezdeni,mert nem fogják engedélyezni.


Típusidegen motort szinte lehetetlen itthon belepapírozni.Illetve lehet,de horribilis összegekbe és rengeteg időbe telik.


Viszont NKH-tól minden kérdésre kapsz felvilágosítást.

2016. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy milyen motort tehetek bele az világos (azonos motorkódú lenne).

Engem az eredete foglalkoztat most. Azt tudom, hogy ha számlával igazolom hogy megvettem a motort akkor azt beszerelhetem. De mi van ha komplett autót veszek, abból átszerelhetem?

2016. szept. 1. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!