Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túra vagy endúró motrot...

Krissz1992 kérdése:

Túra vagy endúró motrot szeretnék venni amire oldaldobozok is szerelhetők, de nem találok megfelelőt tudnátok ajánlani párat 600ccmtől?

Figyelt kérdés

Jelenleg Yamaha yzf 600 r thundercatem van, de erre se lehet oldaldobozokat szerelni

Kb 1millioig vennék



#motor #túra #Enduro #kissebb túrák
2016. szept. 4. 10:22
 1/3 anonim válasza:

Amit ez alapján ajánlanék neked, az egy yamaha xtx 660 lenne

egy jó cimborámnak van egy ilyen bestiája, nagyon jó motor, dobozolható és menet tulajdonságai is kitűnőek. Hiba listája szinte nulla, megbízható, sportosan és túrásan is vezethető.

2016. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
yamaha xt,suzuki v-strom, ktm adventure, bmw gs, kawasaki kle/klr amiket szoktam látni oldaldobozzal
2016. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ktm 950 adventure és az Xt 660 között vagyok bár a Ktmre javittási költségei lehet nem az én pénztárcámhoz van igazítva :)
2016. szept. 7. 08:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!