Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az időt 2002-es Honda Accord rádióján? (Kép mellékelve)

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható autórádión szeretném beállítani az időt egy akku-csere után. Viszont nem sikerült rájönnöm hogyan kell.


Ha valaki tudja a megoldást, azért hálás lennék!



2016. szept. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

Nyomd hosszan a clock feliratú gombot!

2016. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de semmi. Azért ne nézz hülyének.

Rákerestem több Honda rádió beállítására is, és próbálkoztam a különböző gombkombinációkkal, de sajnos egyik sem működött.

Ehhez a konlrét típushoz meg nem találtam semmit.

2016. szept. 4. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"Próbáltam, de semmi. Azért ne nézz hülyének."


Leírtad? Nem! Akkor?


Egy köszönöm is megtette volna, de ha te így akkor én is: szóval rohadj el a pukkadt rizsrakétáddal együtt, de előbb dobd ki azt a szar ősi rádiót!

2016. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a javaslatoddal volt baj, hanem a "Te jó ég!" megjegyzéseddel.

Ha normálisan veted fel ugyenezt a javaslatot, "Te jó ég!" nélkül, azzal nem volna semmi problémám.


Csak nem értem miért válaszolsz, ha felháborít a kérdés. Ha meg nem háborít fel, akkor miért kell így válaszolni?

Persze ha leírom hogy ne nézz hülyének, akkor te vagy felháborodva.

2016. szept. 7. 19:41
 5/6 petibean válasza:

szia


mint a kazettás rádión. tartsd lenyomva a clock gombat és közben nyomd az előre vagy vissza tekerő gombot. az egyikkel az órát a másikkal a percet állitod. remélem érthető volt amit leirtam.

üdv: peti

2016. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de sajnos ez sem jött be. A clock gomb benyomva tartásakor átvált órára, de nem tudom léptetni sajnos.
2016. szept. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!