Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson túl sok benzint kap?...

Simson túl sok benzint kap? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hidegen tökéletesen működik ahogy kell. Melegen a gázkar utolsó negyedében megtorpan a motor. További hibajelenség még, hogy nagyobb félnél több gázról visszaengedve visszaáll alapajáratra, jóestben, vagy lefullad. Utána nehezen tudom csak felpörgetni. Arra gondoltam, hogy sokk benzint kap. Ha elzárom a csapot, és úgy motorozok vele 1-2 száz méter után megjavul.

Súber legfelső állásban. Szerintetek egy kisebb főfúvóka, vagy egy úszószint állítás a lehetséges megoldás?



2016. szept. 5. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Először gyári pozícióba tedd a súbert és úgy állíts benzinszintet!
2016. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha lejebb teszem a kis lemezt akkor mègtöbb üzemanyagot kap, ès mèg annyira sem tudom felpörgetni.
2016. szept. 5. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább kevesebbet kap szerintem, ezt nagyobb fúvókával tudod orvosolni. Legalábbis ha nincs eltömődve a légszűrő.
2016. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!